chłodnie samochodowe

chłodnie samochodowe

chłodnie samochodowe

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 7)Adres: http://www.igloocar.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: IGLOOCAR jest liderem na rynku krajowym w produkcji i sprzedaży samochodowych nadwozi specjalistycznych. IGLOOCAR od ponad 25 lat jest producentem nadwozi specjalistycznych przeznaczonych do transportu artykułów spożywczych. Nadwozia chłodnicze, izotermiczne, lodownie, furgonowe, do przewozu i dystrybucji napojów montowane są na wszystkich markach i typach podwozi samochodów, przyczep i naczep. Posiadają wszystkie certyfikaty, świadectwa jakości, spełniają wymagania przepisów krajowych i zagranicznych, w tym norm międzynarodowej umowy ATP. Produkowane przez IGLOOCAR nadwozia opracowywane są przez zespoły doświadczonych inżynierów przy współpracy z instytutami naukowymi wyższych uczelni oraz renomowanymi firmami z Niemiec, Włoch i Francji.

Tagi: chłodnie samochodowe, zabudowy, chłodnie

Kategoria: Przemysł spożywczy

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "chłodnie samochodowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Forum Samochodowe Forum Motoryzacyjne dla fanów czterech kółek. Znajdziesz na nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z samochodami. Ciekawostki, nowości, porady,... (Motoryzacja)
  • Szafy Indeco Poznań Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, z którą zarówno gdy chodzi o szafy do zabudowy, jak również o meble biurowe... (Artykuły dla domu)
  • Szyby samochodowe Poznań Kompetentne usługi szklarskie w zakresie montażu i reperacji szyb samochodowych. Oferujemy tylko wysokiej jakości auto szyby do aut osobowych, dostawczych,... (Usługi)
  • Forum samochodowe Forum samochodowe: najlepsze samochodowe w Polsce! Niepowtarzalna motoryzacyjna atmosfera. Na forum znajdują się opisy aut, porównania, testy, porady, giełda. Auto... (Blogi)
  • Samochodowe instalacje gazowe Wrocław Strona domowa firmy Uni Gas prezentuje rozległą ofertę części do instalacji lpg renomowanych i o dużej renomie producentów jak na... (Dolnośląskie)
google 241 msn 0 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman