enova wdrożenia

enova wdrożenia

enova wdrożenia

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.2/5 (ocen: 6)Adres: http://www.enova.komako.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Enova to idealne oprogramowanie do zarządzania firmą. System Enova oferowany jest w trzech odmianach funkcjonalnych. Dzięki temu może rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami konsumenta. W takim przypadku zamiast drogiej wymiany oprogramowania mamy do czynienia tylko z rozszerzeniem funkcjonalności. Sprzedaż i wdrożenia, hosting systemu enova.

Tagi: enova, program enova, programy enova, oprogramowanie enova, enova oprogramowanie, oprogramownie dla firm, oprogramowanie erp, system erp

Kategoria: Biznes i Ekonomia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "enova wdrożenia". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • System SAP: oprogramowanie dla firm i system ERP System SAP to znany na całym świecie produkt, odpowiedzialny za zarządzanie informacjami i danymi w firmie. Oprogramowanie dla firm SAP... (Oprogramowanie)
  • Enova Enova to system ERP najwyższej klasy. Dzięki zastosowaniu strategi 1, 3, 2 to znaczy jeden system, trzy linie produktowe oraz... (Oprogramowanie)
  • Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX Firma INFOXdziała na rynku szkoleniowo-wdrożeniowym od kilkunastu lat. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą,naszą misją jest dostarczane wiedzy kierownictwu oraz pracownikom,... (Biznes i Ekonomia)
  • Polkas Przedsiębiorstwo PolKas Wolff i Kowalski Sp. J. ma wieloletnie doświadczenie w aspekcie usług informatycznych. Pomagamy naszym klientom w integracji oraz... (Obsługa informatyczna firm)
  • Erp Jeżeli są Państwo zainteresowani implementacją oprogramowania ERP do firmy, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przygotowana przez... (Oprogramowanie)
google 294 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman