Firma budowlana Nowy Sącz

Firma budowlana Nowy Sącz

Firma budowlana Nowy Sącz

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.3/5 (ocen: 3)Adres: http://www.zboswierczek.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zakład Budownictwa Ogólnego został założony, a później rozbudowany przez jej owczesnego właściciela Józefa Świerczka- mistrza budowlanego. Firma za jakość swoich usług otrzymała wiele dyplomów, listów gratulacyjnych i okolicznościowych adresów. W opinii inwestorów, Zakład Budownictwa Ogólnego Józefa Świerczka był uważany za solidnego, terminowego i rzetelnego wykonawcę. Był i jest nadal z tym, że od 2011 roku przekształcił się w Spółkę rozbudowując zakres swoich usług i zachowując wysoki standard realizowanych robót. Dzisiaj Świerczek Sp. z o.o. to firma dysponująca specjalistycznym parkiem maszyn, dającym możliwość realizacji trudnych i specyficznych projektów. Grupą kilkuset wyspecjalizowanych pracowników etatowych oraz bogatym zapleczem zarówno technicznym jak merytorycznym. W swojej historii mamy już kilkadziesiąt dużych projektów za sobą zakończonych sukcesem co czyni nas solidnym i godnym zaufania partnerem.

Tagi: budownictwo, firma budowlana, Nowy Sącz

Kategoria: Budownictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Firma budowlana Nowy Sącz". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Grupa e-budownictwo.pl Wydawnictwo obecne jest na rynku medialnym od 2001 roku. Już w pierwszych latach swojej działalności zdobyło silną pozycję na rynku... (Budownictwo)
  • Firma szkoleniowa Ideą drużyny ekspertów lidera treningowo-doradczego jest zmaksymalizowanie efektywności w strukturach przedsiębiorstwa przez kształtowanie kompetencji indywidualnych oraz pogłębianie informacji branżowych. Szkolenia... (Kursy i szkolenia)
  • Drzwi Nowy Sącz Mycie okien to nie jest taka banalna sprawa jak pewni ludzie mogli by powiedzieć, głównie pod warunkiem, że nie posiada... (Okna i drzwi)
  • Balustrady nowy sącz Chcesz prywatności, bezpieczeństwa jak również pragniesz żeby sąsiedztwo Twojego mieszkania stało się bardziej interesujące dla oka, nasze przedsiębiorstwo OLO-PŁOT sprawi... (Usługi budowlane)
  • Firmy budowlane Serwis budoskop.pl poświęcony jest tematyce budowlano - wykończeniowej. Odnaleźć tutaj można wykaz zaufanych firm produkujących i prowadzących dystrybucję materiałów budowlanych.... (Bazy firm)
google 318 msn 2 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman