Skąpiec.pl :: Porównanie cen w 1700 sklepach internetowych

Skąpiec.pl :: Porównanie cen w 1700 sklepach internetowych

Skąpiec.pl :: Porównanie cen w 1700 sklepach internetowych

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 6)Adres: http://www.skapiec.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serwis porównujący ceny w sklepach internetowych. Jego zadanie polega na zestawieniu i porównaniu oferty poszczególnych sklepów – odnośnie ceny, warunków dostawy i transportu, sposobu zapłaty. Skąpiec nie sprzedaje produktów, a pośredniczy w dokonaniu transakcji pomiędzy kupującym, a sklepem internetowym

Tagi: cena, aukcje internetowe, wyszukiwarki, aparaty cyfrowe, porównanie cen, sklep, porównanie cen, skąpiec

Kategoria: Porównywarki cen

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • marsple marsple - 10-02-2014 20:10

  Jedna z bardziej popularnych porównywarek cen w Polsce. Posiadacze sklepów mogą dodać swoje witryny i będą pojawiali się w rankingu. Ciemną stroną jest to, że porównywarki wyświetlają tylko te sklepy, które płacą, a sklepy często naciągają dając najniższą cenę, ale okazuje się że towaru brak.

 • mawielobob mawielobob - 05-02-2014 09:29

  Dzięki Bogu wolny rynek dał nam porównywarki cenowe ;), a porównywarki cenowe - możliwość sprawdzenia cen danego produktu na stronie konkurencyjnych firm, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć. Nazwa skąpiec może nie kojarzy się dobrze, ale warto z tego narzędzia czasem skorzystać.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
 • Google Najpopularniejsza wyszukiwarka stron WWW, grafiki, grup dyskusyjnych, katalog tworzony na bazie ODP i wzbogacany przy użyciu własnej technologii Google.... (Wyszukiwarki)
 • Ceneo - porównanie cen Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów... (Porównywarki cen)
 • Agito.pl - sklep internetowy Jeden z największych w Polsce hipermarketów internetowych. Oferuje ponad 50 tysięcy produktów w dziesięciu działach. Na stronie można znaleźć szeroką... (Sklepy komputerowe)
 • Webhosting.pl. Portal technologii internetowych Webhosting.pl to pierwszy na polskim rynku serwis poruszający w szerokim aspekcie tematy związane z hostingiem, globalną Siecią i usługami internetowymi.... (Hosting)
google 404 msn 2 yahoo 200

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman