Goldenline.pl

Goldenline.pl

Goldenline.pl

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 7)Adres: http://www.goldenline.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych. Członkowie społeczności spędzają w GoldenLine kilka godzin dziennie, ponieważ każdy znajduje w niej coś ważnego dla siebie.

Tagi: praca, networking, forum, blog, branża

Kategoria: Praca

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • eugeniusz eugeniusz - 11-02-2014 18:37

  Goldenline to portal, który gromadzi ludzi aktywnych zawodowo ze świata biznesu. Tworzą tu profile zarówno ludzi oferujący pracę, jak też jej szukający, mogący się pochwalić zdobytą dotychczas wiedzą i doświadczeniem w zawodowym życiu. Tutaj nawiążemy nowe kontakty.

 • mawielobob mawielobob - 17-12-2013 13:31

  Goldenline to biznesowy portal społecznościowy. Umożliwia stworzenie rozbudowanego profilu (CV), poszukiwania pracy za pomocą portalu, a co najcenniejsze: umożliwia kontakt z innymi profesjonalistami poprzez rozbudowane fora i grupy tematyczne. Zdecydowanie, miejsce, gdzie każdy powinien mieć konto!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Filmweb - filmy takie jak Ty! Filmweb.pl - Filmy takie jak Ty to największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Największa baza filmów, seriali i aktorów,... (Kino i film)
 • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
 • Plemiona Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i... (Gry)
 • Biblionetka BiblioNETka została pomyślana jako serwis dla osób lubiących czytać i poszukujących informacji o książkach. Zawiera katalog, recenzje książek napisane przez... (Literatura)
 • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
google 293 msn 2 yahoo 178

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman