Yerba mate sklep

Yerba mate sklep

Yerba mate sklep

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 7)Adres: http://www.coffeetea.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Niedawno otwarty sklep z Kawą i Yerba Mate - Jak Nabardziej znajdą się w nim także różnego rodzaju użyteczne akcesoria i smaczne dodatki do herbat. Oczywiście trzeba w nim zakupić różnorakiego rodzaju herbaty, dostępne są nierdzewne bombille i matera. oczywiście pisze się herbata a nie cherbata, dlatego że nie wolno pisać z błędami. sklep coffeetea zorientowany będzie na konkurowanie z innymi jakością obsługi i szybkością dostaw - oczywiście zaraz po jakości towarów i korzystnej cenie. Każdy poszukujący wszelakich akcesorii powiązanych z yerbą powinien znaleźć coś smacznego dla siebie

Tagi: yerba mate, sklep, herbata, kawa, sklep internetowy

Kategoria: Sklepy spożywcze

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mawielobob mawielobob - 03-03-2014 09:34

    Coffeetea to sklep z herbatą, kawą, yerbą mate i - dodatkowo - akcesoriami. Wyróżnia się bardzo ładną stroną internetową. Wszystkie produkty można też zobaczyć na zdjęciach, co jest szczególnie przydatne przy herbatach, gdzie widać, czy dana tajemnicza mieszanka ma różowe czy niebieskie dodatki.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 105 msn 0 yahoo 124

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman