Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie

Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie

Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.9/5 (ocen: 11)Adres: http://www.di.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Dziennik Internautów (DI), to elektroniczne pismo poświęcone branży internetowego biznesu, telekomunikacji oraz społeczności skupionych wokół nowych technologii. Nasz tagline - internet w życiu i biznesie - oddaje w pełni to, na czym przede wszystkim skupiamy uwage w naszych artykułach i wydaniach audio - obszarach biznesowych i społecznych sieci WWW. Serwis działa nieprzerwanie od 1998 roku. Obecnie jest jedną z najstarszych, niezależnych i największych polskich gazet informacyjnych online. Misją Dziennika Internautów jest przede wszystkim dostarczanie rzetelnie opracowanych wiadomości na temat rozwoju biznesu online, rynku IT oraz telekomunikacyjnego w Polsce i na świecie, informacji przydatnych zarówno dla internetowych przedsiębiorców, jak i społeczności internautów aktywnie współtworzących zasoby internetu. Zawsze zgodnie z prawdą i z wiarygodnych źródeł. Dziennik Internautów chce być zawsze blisko Czytelników, pomagając i nagłaśniając ich problemy związane z obszarami rynku IT.

Tagi: biznes, prawo, finanse, interwencje, porady, wywiady, komputery, reklama, oprogramowanie, p2p, telefony komórkowe, GSM, internet

Kategoria: Internet i komputery

Ilość Best: 0

Komentarze (4)

 • internauta93 internauta93 - 24-12-2015 17:39

  Dziennik Internautów jest adresowany nie tylko do miłośników IT. W serwisie są publikowane treści o różnym charakterze, związane z informatyką i Internetem, ale powiązane z różnymi branżami, gdzie rozwiązania tego typu są coraz częściej stosowane. Dziennik Internautów dostarcza rzetelnych danych.

 • marsple marsple - 13-02-2014 11:19

  Portal dla fanów IT. Niby dziennik, ale newsy tam bardziej jak w tygodniku albo nawet miesięczniku - znaczy niedużo i ciągle te same. Merytorycznie trzymają na szczęście poziom i w tym przypadku nie ma mowy o tabloidyzacji - chociaż kto wie :) może kiedyś będzie można czytać o myszkach celebrytek.

 • eugeniusz eugeniusz - 28-01-2014 17:56

  Na portalu Dziennik Internautów nie tylko dowiemy się wielu ciekawostek z branży IT, ale również możemy podyskutować z innymi internautami na forum. W skład serwisu wchodzi też katalog stron, programy do pobrania i ebooki.

 • keraj89 keraj89 - 24-10-2013 12:20

  Na stronie dziennik internautów znajdują się ciekawe wywiady oraz porady dotyczące bezpieczeństwa w Sieci i technologi.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 292 msn 8 yahoo 214

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman