BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół

BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół

BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.6/5 (ocen: 7)Adres: http://www.blip.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia, dźwięki i materiały wideo. Wpisy publikowane mogą być za pośrednictwem strony internetowej, komunikatora lub telefonu komórkowego. Wśród użytkowników Blipa spotkać można polityków, gwiazdy sportu, dziennikarzy oraz wszystkich, którzy dzięki Blipowi chcą być w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi. Blip umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym z wieloma osobami równocześnie – mogą to być Twoi znajomi, grupy internautów zainteresowanych określonym tematem lub odbiorcy Twojego produktu. Każdy wpis wysłany na Blipa dociera natychmiast do użytkowników, którzy obserwują Twoje wpisy oraz, o ile został oznaczony odpowiednim tagiem – do osób, które poszukują wiadomości na dany temat. Blip umożliwia także prowadzenie rozmowy z wybraną osobą tak, jak za pośrednictwem tradycyjnych komunikatorów.

Tagi: blog, czat, przyjaciele, kontakt, znajomi

Kategoria: Blogi

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mawielobob mawielobob - 19-11-2013 13:24

    Serwis Blip.pl zakończył swoją działalność i dołączył do wykop.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
  • Portal Interia.pl Czołowy polski portal internetowy. Serwisy informacyjne i tematyczne, katalog stron internetowych oraz wiadomości z Polski i ze świata. Bezpłatna poczta... (Portale internetowe)
  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • Nasza Klasa Serwis społecznościowy nk.pl umożliwia kontakt z przyjaciółmi i znajomymi online. Dostępne narzędzia to między innymi: poczta, mikroblog, grupy zainteresowań, forum,... (Społeczeństwo)
  • Fotka.pl - zdjęcia, fotografia i rozrywka w sieci Fotka.pl - Zobacz i oceń najnowsze fotki, blogi, grupy użytkowników. Wypowiedz się na forum. Zakładaj własne imprezy, poznaj piękne dziewczyny... (Internet i komputery)
google 308 msn 2 yahoo 170

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman