Zielarsko-medyczny EKO A&K

Zielarsko-medyczny EKO A&K

Zielarsko-medyczny EKO A&K

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.eko-ak.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Fitoterapia w fachowym wydaniu w sklepiku A&K. Sklepik z wyrobami rolnictwa ekologicznego, zajmujący się sprzedażą i doradztwem z obszaru ziołolecznictwa, ekologicznej żywności i kosmetyków naturalnych. Sprzedaż i dystrybucja na obszarze Polski wyrobów zielarskich: zioła jednorodne i w pastylkach oraz suplementy diety,-kosmetyków naturalnych, polskie i sprowadzane z poza granicy, często bazujące na naturalnych wyciągach roślinnych,-zdrowa żywność - ekologiczna, pakowana i certyfikowana znakiem eko produktu.

Tagi: zielarski sklep, zdrowa żywność, zioła, kosmetyki naturalne, suplementy diety, Ziaja, Kinoki, Treben, sklep internetowy, Gdynia, Gdańsk

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 11:07

    Na stronie internetowej znajdziemy mnóstwo ekologicznej żywności i naturalnych kosmetyków, które są sprzedawane i dystrybuowane na terenie całej polski. W serwisie znajduje się także wiele produktów zielarskich dostępnych w postaci kapsułek i pastylek.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Agito.pl - sklep internetowy Jeden z największych w Polsce hipermarketów internetowych. Oferuje ponad 50 tysięcy produktów w dziesięciu działach. Na stronie można znaleźć szeroką... (Sklepy komputerowe)
  • Home.pl home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma... (Rejestracja domen)
  • Trojmiasto.pl Portal Regionalny trojmiasto.pl prezentuje aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w Trójmieście oraz prowadzi katalog trójmiejskich firm. Serwis rozpoczął... (Pomorskie)
  • Nokaut.pl - porównywarka cen Porównywarka cen promująca sklepy internetowe umożliwia porównanie cen i zakupy przez internet. Najniższe ceny, recenzje, opinie i komentarze.... (Porównywarki cen)
  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
google 279 msn 0 yahoo 100

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman