Profesjonalne farby do włosów

Profesjonalne farby do włosów

Profesjonalne farby do włosów

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.crazycolor.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Kosmetyki do włosów tj. farby do włosów, szampony, odżywki, maski i inne preparaty do pielęgnacji włosów sprawiają, że my kobiety czujemy się wyjątkowo. Po ich zastosowaniu cieszymy się piękną fryzurą. Jednak nie każdej kobiecie odpowiada naturalny kolor włosów, dlatego też w dzisiejszych czasach jest mnóstwo rozwiązań które mogą temu zaradzić nie niszcząc ich jednocześnie... Wybierajmy zatem tylko profesjonalne farby do włosów czy odżywki koloryzujące. Takie które nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji - a takie farby znajdą Państwo w sklepie Osmo Ikon. Koloryzacja włosów? tylko z kosmetykami Osmo Ikon.

Tagi: farba do włosów, farby do włosów, kosmetyki do włosów, koloryzacja

Kategoria: Uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:22

    Strona internetowa pełni rolę sklepu internetowego. Znajdziemy tam różne produkty przeznaczone do koloryzacji włosów. Sklep internetowy zaopatruje głównie zakłady fryzjerskie. Sklep Osmo Ikon spełnia wszystkie standardy w zakresie ochrony praw klienta wyznaczone przez UE.

  • jasmin jasmin - 14-11-2015 22:53

    Nie niszcz włosów nieprofesjonalnymi farbami czy kosmetykami i skorzystaj z oferty przedstawionej na stronie crazykolor. Jest ona bardzo bogata, a oferowane produkty z całą pewnością będą pielęgnowały twoje włosy. Z kosmetykami Crazykolor włos ci z głowy nie spadnie. Spróbuj, a nie pożałujesz! Warto

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 304 msn 0 yahoo 170

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman