Wynajem samochodów Poznań

Wynajem samochodów Poznań

Wynajem samochodów Poznań

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.promobilfleet.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: W naszej gamie usług dotyczących użyczania aut posiadamy zarządzanie flotą samochodową. Zapewniamy wymianę podzespołów według wytycznych producenta. Proponujemy stałą łączność z użytkownikiem i zależnie od jego oczekiwań wymieniamy opony i wyznaczamy badania techniczne. Wynajem samochodów w Poznaniu - w ProMobil Fleet Sp. z o.o. - to niskie opłaty, odpowiednia pomoc i konsultacje. Gwarantujemy wynajem w krótkim i w długim zakresie czasowym.

Tagi: wynajem, najem, samochodową, długoterminowy, zarządzanie, Poznań, flotą, serwis, samochodów, car fleet management

Kategoria: Motoryzacja

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wynajem samochodów Poznań". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • TVN 24 Czytaj najnowsze informacje i oglądaj wideo w portalu informacyjnym TVN24! U nas zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata, relacje... (Informacje)
  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • IDG.pl - Technologia Największy portal o tematyce IT. Najważniejsze informacje z zakresu informatyki i elektroniki użytkowej. Testy sprzętu, recenzje programów. Obszerny dział Download... (Internet i komputery)
  • Blox: serwis blogów Gazeta.pl Serwis blogów portalu Gazeta.pl. Pisz swój dziennik w Internecie. Komentuj aktualne wydarzenia, podziel się swoimi wrażeniami.... (Blogi)
  • Money.pl Informacje finansowe z kraju i ze świata. Aktualne i archiwalne: notowania giełdowe, kursy walut, wskaźniki gospodarcze.... (Informacja finansowa)
google 326 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman