Kolonie z angielskim

Kolonie z angielskim

Kolonie z angielskim

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.kogis.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zaplanuj wakacje swojemu maluchowi z firmą Kogis. Kogis jest jednostką jakiej zamysłem jest zagwarantowanie dzieciakom nie tylko wspaniałej zabawy w trakcie wakacji, lecz również pragniemy żeby zdobyli wiedzę, jakiej nie nauczają na zajęciach lekcyjnych. Nasza doświadczona załoga dba o to, żeby maluchy nigdy się nie nudziły oraz żeby były chronione cała dobę. W naszej propozycji mamy kolonie tematyczne m.in.: obóz żeglarski czy kolonie z angielskim. Aranżujemy również wczasy z dziećmi dla całych rodzin. Już dziś odwiedź naszą witrynę w celu zapoznania się z propozycją naszych wyjazdów.

Tagi: zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy dla szkół, turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, wakacje dla dzieci, kolonie dla młodzieży

Kategoria: Biura podrózy

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 21:15

    Przedsiębiorstwo Kogis specjalizuje się w organizowaniu wycieczek dla dzieci i młodzieży. Na stronie internetowej znajdziemy szereg atrakcyjnych kolonii tematycznych, w tym obozy żeglarskie, kolonie połączone z kursem języka angielskiego oraz propozycje wakacji dla całych rodzin.

  • unimar unimar - 04-02-2014 15:33

    Ciekawa strona, którą można polecić rodzicom zastanawiającym się nad tym, jak zaplanować swoim pociechom wakacje. Firma Kogis specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów turystycznych dla dzieci i młodzieży: od kolonii i różnych obozów po zimowiska i wycieczki szkolne. Każdy tu znajdzie ciekawą ofertę

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 229 msn 0 yahoo 136

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman