Wyposażenie Gastronomii

Wyposażenie Gastronomii

Wyposażenie Gastronomii

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.sklep.multigastro.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Uprzejmie zapraszam na stronę internetową firmy Multi Gastro .Nasza firma zawiera dużo doświadczeń połączonych z szeroko pojętym wyposażeniem gastronomii. W przypadku gdy mają Państwo lokal gastronomiczny czy też inną działalność tego typu to pragniemy poinformować, że możemy wyposażyć Wasze przedsiębiorstwo w odpowiedni sprzęt. Wyposażamy między innymi w urządzenia gastronomiczne takie jak na przykład: zmywarki gastronomiczne, meble ze stali nierdzewnej, piece konwekcyjno-parowe, szafy chłodnicze, kuchnie gastronomiczne i wiele innych urządzeń. U nas znajdziecie Państwo wyłącznie produkty z materiałów super jakości. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyposażenie gastronomii w najlepszych cenach na rynku, w naszym sklepie internetowym każdy produkt jest przeceniony i każda cena podlega dalszej negocjacji, dla najlepszych i naszych stałych klientów oferujemy rabaty do 40% od cen katalogowych.

Tagi: wyposażenie gastronomii, urządzenia gastronomiczne, kuchnie gastronomiczne, szafy chłodnicze, zmywarki gastronomiczne

Kategoria: Wyposażenie gastronomii

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wyposażenie Gastronomii". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 302 msn 0 yahoo 124

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman