KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online

KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online

KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.kraina-wiedzy.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Strona kraina-wiedzy.pl zawiera duży zbiór szkoleń, poradników i samouczków wideo z wielu różnych dziedzin takich jak: komputery i internet, fotografia i grafika, hobby, muzyka, rozwój osobisty, zdrowie i uroda. Autorami szkoleń są zewnętrzni trenerzy, eksperci i firmy szkoleniowe. Dużą popularnością cieszą się wideo kursy z nauki gry na instrumentach, kursy programowania oraz szkolenia z rozwoju osobistego. W ofercie serwisu znajdują się między innymi wideo szkolenia Mateusza Grzesiaka, kursy języka angielskiego ze strony VideoAngielski.tv oraz kursy Cyfrografia, których autorem jest Rafał Olszak, wzięty pasjonat fotografii cyfrowej. Oferta wideo nagrań rozszerza się z miesiąca na miesiąc.

Tagi: wideo kursy, kraina-wiedzy, szkolenia

Kategoria: Kursy i szkolenia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • GRY-OnLine.pl - wszystko o grach Na GRY-OnLine.pl znajdziesz darmowe gry do grania i wiadomości o grach. Encyklopedia Gier zawiera opisy gier na PC, konsole Xbox360,... (Gry)
  • Kurnik - gry online Kurnik to gry i turnieje online; gry planszowe, karciane i inne. Graj online z innymi osobami, za darmo, bez pobierania.... (Gry)
  • Gry.pl - Gry Online Na stronie Gry.pl znajdziesz gry dla całej rodziny! Do twojej dyspozycji są setki darrmowych gier, niezależnie od tego, czy jesteś... (Gry)
  • Fotografia, wideo i testy sprzętu - Swiatobrazu.pl Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo www.SwiatObrazu.pl to źródło informacji o technice fotografii i wideo, o sprzęcie najbardziej znanych i... (Fotografia)
  • Nieruchomości Online Giełda nieruchomości - Ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż i wynajem - Kupno, sprzedaż, najem i wynajem nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale... (Nieruchomości)
google 342 msn 0 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman