System zarządzania treścią

System zarządzania treścią

System zarządzania treścią

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.edito.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Systemy zarządzania treścią stanowią rozbudowane aplikacje internetowe, pozwalające na budowanie serwisu internetowego wraz jego późniejszą rozbudową bezpośrednio przez wydzielonych pracowników firmy, odpowiedzialnych za aktualizowanie serwisu. Edito CMS jest innowacyjną alternatywą dla dotychczasowych propozycji. System został ukierunkowany na systemy B2B, stanowiące główną oś działalności Klientów. W tym przypadku, proponowanymi rozwiązaniami, jakie oferuje Edito są zaawansowane rozwiązania e-commerce, odpowiadające za np. znacznie szybsze dokonywanie zakupów online przez użytkowników, możliwość tworzenia nielimitowanych ilości kategorii i produktów, a także umożliwiające m.in. pełną integrację z aplikacją Edito e-mailing (zwiększanie akcji promocyjnych poprzez prowadzenie akcji promocyjnych), czy odpowiedzialną za ochronę danych i bezpieczeństwo całego systemu.

Tagi: systemy zarządzania treścią, systemy CMS, content management system, intranet, e-commerce, e-learning

Kategoria: Firmy internetowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "System zarządzania treścią". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • PC World Informacje, testy, porady, recenzje, opinie. Zobacz najświeższe informacje ze świata komputerów, zapisz się na darmowe newslettery, korzystaj z forum PC... (Sprzęt komputerowy)
  • Nauka angielskiego online English Language Courses z Wrocławia to wysokiej klasy firma oferująca kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego w tej firmie to idealny... (Kursy i szkolenia)
  • Agencja interaktywna Agencja interaktywna Ideo od 1999 roku działa na rynku usług i technologii internetowych w obszarze e-marketingu, e-biznesu oraz e-goverment. Ciągły... (Firmy internetowe)
  • Zintegrowany system zarządzania Itelligence to wieloletni partner działających na wielką skalę koncernów oraz średnich firm. Oferuje optymalne rozwiązania z zakresu efektywnej elektronicznej wymiany... (Oprogramowanie)
  • Szkoła internetowa Platforma e learningowa Cyfrowa Szkoła to bogata gama szkoleń. Wiedza przekazywana jest w formie artykułów i nie tylko. E szkolenia... (Nauka i edukacja)
google 156 msn 0 yahoo 164

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman