Aplikacje na Androida

Aplikacje na Androida

Aplikacje na Androida

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.apps-forum.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Apps-Forum.pl to jedne z najogromniejszych polskich for, taktujących o systemie Android. U nas, co więcej, istnieje sekcja z download aplikacje na Androida. Pobierzesz tu aplikacje z kilkudziesięciu działów. Każdy dział jest starannie opisany, abyś znalazł tu najciekawsze aplikacje na androida. Ponadto mamy tutaj dział z grami, również na system od giganta Google. Pobierzesz w nim gry logiczne, gry zręcznościowe, gry akcji i wiele, wiele więcej - jednym słowem wszystko. Jest to jeden z tysiąca powodów, aby wpaść na nasze forum. Serdecznie zapraszamy do dyskusji, udzielania się tudzież rejestracji.

Tagi: aplikacje na androida, aplikacje, android

Kategoria: Multimedia

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • netdark netdark - 23-09-2015 19:06

    Strona Aplikacje na Androida - www.apps-forum.pl najwyraźniej zmieniła swój charakter jak i kierunek od czasu kiedy została zgłoszona do tego katalogu stron. Teraz jej nowa nazwa to Apps blog - Blog internetowy o aplikacjach i firmach w sieci. Pomimo zmiany tematyki adres strony został niezmieniony.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 275 msn 0 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman