Kobiety i historia

Kobiety i historia

Kobiety i historia

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.4/5 (ocen: 25)Adres: http://www.kobietyihistoria.blogspot.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Niebanalnie o historii kobiet. W tym blogu znajdziesz to, co zazwyczaj pomijają historycy w swoich książkach: nieznane wątki znanych biografii, opowieści o miłości i zazdrości, opisy sławnych toalet i śmiercionośnych kosmetyków, a nawet listę najbrzydszych księżniczek świata. Przekonacie się, że najciekawsze są te historie, które zdarzyły się naprawdę

Tagi: kobiety, historia, portrety, zagadki, tajemnice przeszłości

Kategoria: Historia

Ilość Best: 302

Komentarze (3)

 • unimar unimar - 20-03-2015 11:30

  Pod adresem www.kobietyihistoria.blogspot.com znajdziecie świetnego bloga historycznego, pisanego przez Andromedę. Widać, że autorka lubi historię i dobrze opowiedziane historie, które są przy tym bogato ilustrowane. Polecam - dobrze się je czyta!

 • mada mada - 14-02-2014 23:36

  Cieszę się, że trafiłam na tego bloga i już dodałam go do ulubionych. Na czytanie książek historycznych brakuje mi czasu, ale z przyjemnością poznam kilkadziesiąt pozostałych opowieści napisanych przez Andromedę o historiach kobiet i nie tylko. Podoba mi się kolorystyka strony i strona graficzna

 • ~kaśka ~kaśka - 11-10-2012 22:53

  Fajna strona, portrety kobiet pod prąd, nieoczywiste i dobrze napisane. Świetnie się czyta!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Telewizja Polska S.A. Na tvp.pl obejrzysz wiele programów Telewizji Polskiej, znajdziesz informacje, program tv, dowiesz się więcej o audycjach i gwiazdach telewizji publicznej.... (Telewizja)
 • 90minut.pl 90 Minut to portal piłkarski, jednak inny niż wszystkie dotychczasowe. Jesteśmy grupą zapaleńców, traktujących futbol jako hobby. Chcemy stworzyć wielkie... (Piłka nożna)
 • biomedical.pl Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety.... (Poradniki medyczne)
 • Historia, Portal historyczny, Rekonstrukcje historyczne bitew Portal „Dobroni.pl” jest miejscem gdzie spotykają się wszyscy miłośnicy historii ożywionej, pragnący swoim działaniem ocalić od zapomnienia artefakty przeszłości. To... (Historia)
 • National Geographic National Geographic oferuje artykuły, zdjęcia, filmy, mapy, multimedia oraz informacje na temat środowiska, kultury, historii i podróżowania.... (Turystyka)
google 282 msn 2 yahoo 174

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman