Plejada - Sprawdź, co słychać w show-biznesie

Plejada - Sprawdź, co słychać w show-biznesie

Plejada - Sprawdź, co słychać w show-biznesie

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 5)Adres: http://www.plejada.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Plejada - Codzienne źródło wiadomości o show-biznesie. Ekskluzywne wywiady wideo, galerie zdjęć, bitwy gwiazd. Wypożyczalnia VOD. Dzwonki i teledyski na komórkę.

Tagi: plejada, show-biznes, gwiazdy, telewizja, tvn, seriale, premiera, vod, odcinki, dzwonki na komórkę

Kategoria: Rozrywka

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • maniana2002 maniana2002 - 28-02-2014 19:06

    Interesuje cię prywatne życie gwiazd, jak wygląda praca na planie teledysku czy filmu? Zajrzyj na stonę. Plejada.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
  • Filmweb - filmy takie jak Ty! Filmweb.pl - Filmy takie jak Ty to największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Największa baza filmów, seriali i aktorów,... (Kino i film)
  • Telewizja Polska S.A. Na tvp.pl obejrzysz wiele programów Telewizji Polskiej, znajdziesz informacje, program tv, dowiesz się więcej o audycjach i gwiazdach telewizji publicznej.... (Telewizja)
  • PUDELEK - Sensacja. Plotka. Komentarz Czołowy polski serwis plotkarski. Najnowsze plotki o polskich i zagranicznych gwiazdach, afery, sensacje, donosy, komentarze.... (Rozrywka)
  • No co Ty!? No co Ty - informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd i gwiazdeczek. Pikantne fotki, relacje i filmy. Plotki i... (Rozrywka)
google 282 msn 0 yahoo 182

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman