Taśma klejąca

Taśma klejąca

Taśma klejąca

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.6/5 (ocen: 5)Adres: http://www.tesa.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: W przypadku koncernu Tesa kontrahenci prywatni generują około jednej czwartej zysków. Specjalnie dla nich firma przygotowała unikalną ofertę handlową, zapewniając im szereg wyrobów typu wysokiej klasy owadobójcza moskitiera na okno Insect Stop. Zabezpieczająca przed owadami i moskitiera Tesa osiągalna jest w sprzedaży w dwóch korzystnych cenowo opcjach – do ram okiennych o typowych wymiarach czy siatki do przycinania pod dowolny rozmiar.

Tagi: samoprzylepnych, taśm, samoprzylepne, uszczelki, dwustronnie, drzwi, producent, specjalistyczne, okien, taśmy

Kategoria: Artykuły dla domu

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Taśma klejąca". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Tłumaczenia Każdy tłumacz pracujący w biurze tłumaczeniowym Supertlumacz.pl to bardzo dobrej jakości profesjonalista. Znakomita znajomość języka jak i odpowiednia wiedza merytoryczna,... (Tłumaczenia)
  • Obwody drukowane Firma Hatron Electronic powstała w 1988 roku. Po czterech latach prężnego rozwoju firma przeniosła się do nowego budynku gdzie funkcjonuje... (Przemysł elektrotechniczny)
  • Drzwi Nowy Sącz Mycie okien to nie jest taka banalna sprawa jak pewni ludzie mogli by powiedzieć, głównie pod warunkiem, że nie posiada... (Okna i drzwi)
  • Wiertarka promieniowa Multimasz to wszechstronna propozycja dla osób zajmujących się obrabianiem artykułów. Można tu odnowić maszyny, a także nabyć części, jak na... (Przemysł maszynowy)
  • Naklejanie i znakowanie Mamy zaszczyt zaprosić Was do zapoznania się z propozycją wytwórni UNILOGO. Wspomniana spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem urządzeń... (Artykuły biurowe)
google 318 msn 0 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman