Blox: serwis blogów Gazeta.pl

Blox: serwis blogów Gazeta.pl

Blox: serwis blogów Gazeta.pl

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

1.6/5 (ocen: 9)Adres: http://www.blox.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serwis blogów portalu Gazeta.pl. Pisz swój dziennik w Internecie. Komentuj aktualne wydarzenia, podziel się swoimi wrażeniami.

Tagi: blog, blogi, serwis blogów, serwis blogowy, blox, dziennik internetowy, pamiętnik

Kategoria: Blogi

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

 • ~gosia ~gosia - 08-11-2019 16:00

  Plaforma już nie istnieje :(

 • ~blogerka ~blogerka - 26-02-2017 22:02

  Platforma blogowa, która bardzo szybko zraziła mnie do siebie, blokując mój blog już po pierwszej notce, nie tłumacząc, co takiego zrobiłam źle (blog prywatny o mojej codzienności). Niespecjalne szablony...

 • mawielobob mawielobob - 25-07-2013 10:21

  Bardzo dobra, a chyba mało doceniana platforma, gdzie można założyć bloga. Plusem bloxa jest to, że aktywnie promuje dobre blogi, a dostać się do tych promowanych nie jest niewykonalne dla szarego blogera. Polecam blox.pl tym, którzy nie wiedzą, gdzie założyć swojego pierwszego bloga.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
 • Oficjalny serwis Przeglądu Sportowego Informacje ze sportu. Sport na żywo. Oficjalny serwis Przeglądu Sportowego. Sport. Wyniki, tabele, statystyki, relacje live. Bądź na bieżąco.... (Sport i rekreacja)
 • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
 • Fotka.pl - zdjęcia, fotografia i rozrywka w sieci Fotka.pl - Zobacz i oceń najnowsze fotki, blogi, grupy użytkowników. Wypowiedz się na forum. Zakładaj własne imprezy, poznaj piękne dziewczyny... (Internet i komputery)
 • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
google 302 msn 0 yahoo 268

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman