Mapa Polski - Szukacz mapowy Targeo

Mapa Polski - Szukacz mapowy Targeo

Mapa Polski - Szukacz mapowy Targeo

Ocena BestKatalog: rewelacyjna strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 33)Adres: http://www.targeo.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Mapa Polski - mapa internetowa z adresami i wyznaczaniem trasy do celu - najdokładniejszy szukacz mapowy. Targeo to platforma technologiczna umożliwiająca wbudowanie map cyfrowych i zaawansowanych funkcji geograficznych do dowolnej aplikacji internetowych, intranetowych, a także innych informatycznych systemów biznesowych. Targeo już od dłuższego czasu jest synonimem najdokładniejszych map dostępnych dla terenu całej Polski. Obecnie mapy już w ponad 450 miejscowościach zawierają dokładne obrysy budynków wraz z adresami punktowymi.

Tagi: mapa Polski, szukacz mapowy, wyznaczanie trasy do celu, plan miasta, adres, miasto, mapa samochodowa, dojazd, trasa, wyszukiwarka adresów

Kategoria: Mapy

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • unimar unimar - 25-11-2013 10:02

    Dzięki Targeo nigdy się nie zgubisz, z Targeo trafisz wszędzie, po wyznaczonej przez Targeo trasie, z bieżącą informacją o ruchu drogowym w całej Polsce. W bazie Targeo znajduje się ponad 100 tysięcy punktów, w tym poszukiwane przez Ciebie: apteka, bar, centrum handlowe... czy żłobek.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 1080 msn 7 yahoo 180

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman