Migotanie przedsionków

Migotanie przedsionków

Migotanie przedsionków

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.med-pro.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jeżeli od jakiegoś czasu odczuwasz alarmujący ból w sercu, to nie bagatelizuj tych przejawów, ponieważ mogą być zwiastunem schorzenia takiego, jak zawał serca. Musisz być świadomy tego, że takie choroby mogą dopaść wszystkich. Bez względu na to, czy jesteś osobnikiem prowadzącym dynamiczny, albo spokojny tryb życia. Jakikolwiek człowiek, obojętnie w jakim wieku i płci, może mieć skrytą skazę serca, która może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie. Otwórz gazetę i zobacz, jak nieraz młodzież, sportowcy opuszczają ten świat z powodu nieujawnionej uprzednio dolegliwości. Nie czekaj, lecz jak najrychlej przybądź do naszej kliniki kardiologii. Prowadzimy takie posługi, jak m.in. koronarografia.

Tagi: ablacja, arytmia, choroba wieńcowa, holter ekg, koronarografia, krioterapia, migotanie przedsionków, nadciśnienie tętnicze, rozrusznik serca, zawał serca

Kategoria: Choroby

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 14:38

    Strona internetowa jest wizytówką kliniki specjalizującej się w leczeniu chorób serca i układu krążenia. Na profesjonalnie przygotowanej stronie internetowej znajdziemy zatem informacje o wykonywanych zabiegach, a także o wykonywanych badaniach i innych usługach.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Fizjoterapeuta Kraków - fizjotrener.com Przedsiębiorstwo fizjotrener.com zapewnia pacjentom świetne warunki leczenia rehabilitacyjnego. Specjalizujemy się w pomocy przy odzyskaniu sprawności w specjalności sportowej i ortopedycznej.... (Usługi)
google 286 msn 0 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman