Szkoła internetowa

Szkoła internetowa

Szkoła internetowa

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 6)Adres: http://www.cyfrowaszkola.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Platforma e learningowa Cyfrowa Szkoła to bogata gama szkoleń. Wiedza przekazywana jest w formie artykułów i nie tylko. E szkolenia tu zawarte objęte są prawami autorskimi. Szkolenia internetowe wpływają na nasz rozwój. Aby je przygotować, dokładnie selekcjonuje się informacje. Tak więc wiedza tutaj zapewniana jest naprawdę cenna. Portal ma niezwykle dużą grupę trenerów. Są również szkolenia darmowe.

Tagi: e-learning, ćwiczenia, nauka, Internet, edukacja, szkolenia, prezentacje, artykuły

Kategoria: Nauka i edukacja

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:25

    Cyfrowa Szkoła jest klasyczną platformą e-learningową oferującą użytkownikom bardzo bogatą gamę szkoleń, artykułów i innych materiałów edukacyjnych. Niektóre szkolenia są udostępniane za opłatą, ale niektóre z nich są dostępne za darmo. Nauka jest na wyciągnięcie ręki.

  • anika anika - 05-09-2015 13:04

    Super rozwiązanie dla nauczycieli i nie tylko. Zamiast tracić czas na dojazd do ośrodka szkoleniowego, wystarczy zalogować się na stronie. Na uwagę zasługuje bogata oferta szkoleń, co sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Teoria została połączona z wieloma praktycznymi ćwiczeniami

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 388 msn 0 yahoo 140

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman