Ulica Bochenskiego

Ulica Bochenskiego

Ulica Bochenskiego

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.bochenskiego.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ulica Feliksa Bocheńskiego w Katowicach to jedna z miejskich arterii komunikacyjnych, łącząca Drogową Trasę Średnicową z autostradą A4. Biegnie przez dzielnice: Załęże, osiedle Wincentego Witosa i Załęską Hałdę. Ulica posiada przebieg południkowy. Rozpoczyna swój bieg od skrzyżowania z ul. Gliwicką i ul. Bracką (węzeł komunikacyjny wraz z DTŚ), obok placu Józefa Londzina. Następnie biegnie pod linią kolejową Wrocław − Kraków (znajduje się tu pamiątkowa tablica ku czci rozstrzelanego przez nazistów T. Patalonga), krzyżuje się z ul. Józefa Pukowca, za nim swoją siedzibę ma Zakład Targowisk Miejskich. Kończy swój bieg za Węzłem Witosa z autostradą A4 na Załęskiej Hałdzie. Zanajdują się przy niej: Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego, Społeczne Gimnazjum OMEGA Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego, MGB Sp. z o.o., Zakład Transportu Mleczarskiego „TRANS-MLECZ”, hurtownia artykułów dekoracyjnych City Center oraz parafia św. Cyryla i Metodego w Załęskiej Hałdzie.

Tagi: ulica, bochenskiego, Katowice, hurtownia

Kategoria: Śląskie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Ulica Bochenskiego". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • NaszeMiasto.pl - sieć miejskich serwisów informacyjnych. Najświeższe informacje lokalne. Dyskusje na Forum. Dokąd pójść z przyjaciółmi: imprezy, rozrywka, jak spędzić czas wolny. Repertuary kin, urzędy, Katalog... (Informacje)
  • Biura w Katowicach Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane nieruchomościami komercyjnymi na strony portalu Topbiura.pl, gdzie służymy Państwu zawsze aktualnymi i atrakcyjnymi ogłoszeniami prezentującymi... (Nieruchomości)
  • Biuro rachunkowe Katowice Już dzisiaj skorzystaj z proponowanych przez naszą firmę usług rachunkowych, w konsekwencji będziesz miał 100 procentowe przekonanie, że dokumentacja rachunkowa... (Doradztwo finansowe)
  • Wesele Katowice Wyjątkowe okazje warto uczcić w wyjątkowy sposób. Organizujemy niezapomniane przyjęcia. Gotujemy w miejscu wskazanym przez klienta, sale weselne, sale OSP... (Catering)
  • Hurtownia outlet Hurtownia odzieży duńskiej to bogaty asortyment luksusowej odzieży damskiej. Sprzedawane są egzemplarze dotyczące konkretnego sezonu i końcówki kolekcji. W przypadku... (Odzież i obuwie)
google 329 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman