Ćwiczenia na pamięć i koncentrację

Ćwiczenia na pamięć i koncentrację

Ćwiczenia na pamięć i koncentrację

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.4/5 (ocen: 5)Adres: http://www.dlamozgu.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Koncentracja i pamięć to istota efektywnej nauki. Portal DlaMózgu.pl gromadzi wybrane techniki, sekrety i instrumenty, które pomogą Ci myśleć szybciej i sprawniej. Nasze starania mają na celu udoskonalenie procesu zapamiętywania, poprzez różnorodne ćwiczenia na pamięć i koncentrację. Z nami odbędziesz również kurs szybkiego czytania. Dzięki serwisowi możliwe staje się poznanie mnóstwa wartościowych informacji dotyczących tego, jak się uczyć oraz udoskonalać techniki pamięciowe. Baw się ucząc: to więcej niż gry logiczne online!

Tagi: ćwiczenia na pamięć, ćwiczenia na koncentrację uwagi, gry logiczne online, logika, pamięć, inteligencja, inteligencja emocjonalna, jak się uczyć

Kategoria: Nauka i edukacja

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:27

  Ćwicz pamięć i koncentrację, bo to klucz do efektywnego poszerzania swojej wiedzy z różnych dziedzin. Teraz jest to proste, bo atrakcyjne ćwiczenia poprawiające umiejętność zapamiętywania i koncentracji są dostępne w sieci. Znajdziesz je między innymi na stronie dlamozgu.pl. Nie będziesz się nudzić.

 • netdark netdark - 27-08-2015 21:41

  Ludzki mózg pewnie nie do końca został zbadany naukowo i z tego co naukowcy twierdzą korzystamy tylko z niewielkiej jego części. Dzięki takim jak ten serwisom: www.dlamozgu.pl możemy to zmienić i bardziej efektywnie wykorzystywać nasz mózg trenując pamięć i koncentrację. To nikomu nie zaszkodzi :)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Międzynarodowe Centrum Kultury Działalność Międzynarodowego Centrum Kultury skupia się na wielowymiarowym podejściu do dziedzictwa kulturowego. Nasze zainteresowania obejmują: dorobek cywilizacji europejskiej, wielokulturowość Europy... (Instytucje kulturalne)
 • Ćwiczenia na biceps Muskuły ramion są niezwykle zauważalne, natomiast biceps to jeden z głównych męskich atrybutów rzucających się w oczy. Na siłowni często... (Kulturystyka)
 • Suplementy diety na sprawność umysłową Strona zawiera zestawienie najciekawszych pozycji wśród efektywnych suplementów diety wpływających na funkcjonowanie układu nerwowego i mózgu.... (Medycyna naturalna)
 • Ćwiczenia na płaski brzuch Zbiór sprawdzonych ćwiczeń, do samodzielnego wykonywania ćwiczeń w domu. Dzięki codziennemu wykonywaniu opisywanych ćwiczeń, można szybko osiągnąć płaski brzuch. Co... (Uroda)
 • Test IQ Chcesz poznać możliwości swojego mózgu? Zrób Test IQ i poznaj swoje IQ już teraz online!... (Pomoce naukowe)
google 454 msn 0 yahoo 118

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman