Masowe SMS

Masowe SMS

Masowe SMS

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.6/5 (ocen: 5)Adres: http://www.marketing-mobilny.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Strona jest darmową bazą wiedzy o szerokim zastosowaniu marketingu mobilnego. Dzięki temu, że serwis jest aktualizowany na bieżąco zapewniamy o najnowszych sposobach wysyłki SMS, tworzenia kampanii SMS, reklam MMS/MMS czy też marketingu SMS/MMS. Opisane na stronie usługi loterii SMS, konkursów SMS są dobrą metodą skutecznego dotarcia do Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z usługami masowej wysyłki SMS, która jest szczegółowo opisana na stronie.

Tagi: masowa wysyłka sms, masowe sms, kampanie sms, api do sms, sms sender, wysyłanie sms

Kategoria: Reklama w Internecie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Masowe SMS". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Wysyłka SMS TideMobile realizuje szeroko pojęty marketing mobilny w tym marketing SMS, MMS, Voice i eMail. Świadczymy usługi związane z masową wysyłką... (Agencje reklamowe)
  • Wysyłka SMS Strona zawiera informacje o możliwościach zastosowania marketingu mobilnego przez szkoły wyższe. Informowanie licznego grona studentów o nowych zarządzeniach uczelni jest... (Agencje reklamowe)
  • Wysyłanie MMS TideSoftware.pl daje możliwość wielu usług z zakresu marketingu mobilnego. Posiadamy oprogramowanie do generowania i wysyłania SMS – ów, dzięki któremu... (Agencje reklamowe)
  • Wysyłanie sms Z pomocą modemu GSM wysyłanie setek sms-ów nie jest już problemem. Zarządzanie odpowiedziami i raportami, prosta obsługa, komfort i błyskawiczność... (Oprogramowanie)
google 180 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman