Wysyłanie MMS

Wysyłanie MMS

Wysyłanie MMS

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.tidesoftware.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: TideSoftware.pl daje możliwość wielu usług z zakresu marketingu mobilnego. Posiadamy oprogramowanie do generowania i wysyłania SMS – ów, dzięki któremu możliwa jest masowa wysyłka SMS, kampanie SMS oraz informowanie Klientów w krótkich przypomnieniach SMS/MMS, powiadomieniach SMS o ważnych wydarzeniach. Przydatnym narzędziem dla firm jest też usługa wysyłania reklam SMS/MMS. Posiadamy własne API do SMS/MMS i SMS Sender umożliwiające wysyłkę SMS – ów z różnych aplikacji.

Tagi: masowa wysyłka sms, masowe sms, kampanie sms, api do sms, sms sender, wysyłanie sms, powiadomienia sms, marketing mobilny, wysyłanie mms

Kategoria: Agencje reklamowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wysyłanie MMS". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Wysyłka SMS TideMobile realizuje szeroko pojęty marketing mobilny w tym marketing SMS, MMS, Voice i eMail. Świadczymy usługi związane z masową wysyłką... (Agencje reklamowe)
  • Masowe SMS Strona jest darmową bazą wiedzy o szerokim zastosowaniu marketingu mobilnego. Dzięki temu, że serwis jest aktualizowany na bieżąco zapewniamy o... (Reklama w Internecie)
  • Wysyłka SMS Strona zawiera informacje o możliwościach zastosowania marketingu mobilnego przez szkoły wyższe. Informowanie licznego grona studentów o nowych zarządzeniach uczelni jest... (Agencje reklamowe)
  • Wysyłanie sms Z pomocą modemu GSM wysyłanie setek sms-ów nie jest już problemem. Zarządzanie odpowiedziami i raportami, prosta obsługa, komfort i błyskawiczność... (Oprogramowanie)
google 200 msn 0 yahoo 124

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman