Ściągi, wypracowania - bryk.pl

Ściągi, wypracowania - bryk.pl

Ściągi, wypracowania - bryk.pl

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

1.9/5 (ocen: 10)Adres: http://www.bryk.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Bryk.pl - Strefa wiedzy. Wypracowania i ściągi dla liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej. Prace, ściągi i gotowce na studia. Wśród Autorów są osoby bardzo aktywne, które zamieściły po kilkaset prac, dzięki czemu można sprawdzić skalę ich możliwości, wszechstronność i kompetencje. Można wybierać prace konkretnego Autora. Autorami portalu są przede wszystkim nauczyciele z doświadczeniem pedagogicznym, którym nieobca jest misja edukacyjna.

Tagi: wypracowania, ściągi, opracowania, gotowce, bryki, słownik, liceum, gimnazjum, szkoła podstawow, studia

Kategoria: Pomoce naukowe

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • gaba_94_ gaba_94_ - 24-11-2015 15:42

    Bryk to portal dla uczniów i studentów. Niezależnie od tego jaka szkoła i jaka klasa - bryk znajdzie coś dla ciebie. W swojej bazie ma streszczenia i ściągi z wielu lektur. Są pomocne jeśli nie masz czasu czytać całej książki, jednak należy pamiętać, że nie zawsze warto ściągać, a przyswoić wiedzę.

  • eugeniusz eugeniusz - 10-02-2014 16:53

    Nie chce Ci się uczyć lub naprawdę nie masz czasu na czytanie książek w całości, to tu znajdziesz gotowe wypracowania, ściągi i prace z różnych przedmiotów począwszy od szkoły podstawowej a skończywszy na studiach. Tylko cóż taka wiedza jest warta, całe życie na ściągach.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 659 msn 2 yahoo 174

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman