Celiakia

Celiakia

Celiakia

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.celiakia.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” to przede wszystkim działalność związana z wspomaganiem chorych na celiakię oraz ich rodziny, która jest powszechnie dostępna i w większości nieodpłatna. Corocznie odbywają się wykłady adresowane dla osób zainteresowanych dietą bezglutenową. Na warsztatach odbywa się prowadzenie działań kulinarnych dla osób chorych na celiakię. Są to zajęcia nie tylko z wiedzy teoretycznej, ale również działania praktyczne zmierzające do przedstawienia kilku ważnych elementów związanych z utrzymaniem diety bezglutenowej.

Tagi: celiakia, celiakia objawy, dieta bezglutenowa, produkt bezglutenowy, żywność bezglutenowa, gluten

Kategoria: Choroby

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 14:41

    Strona internetowa jest poświęcona tematyce celiakii i działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię "Przekreślony Kłos". Witryna internetowa została profesjonalnie przygotowana. Znajdziemy tam rzetelną treść poświęconą diecie bezglutenowej oraz innym zagadnieniom związanym z celiakią.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 319 msn 0 yahoo 164

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman