Makijaż Permanentny w Poznaniu

Makijaż Permanentny w Poznaniu

Makijaż Permanentny w Poznaniu

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.studioperfekcja.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zabieg mikropigmentacji pojawił się w Polsce w 1992 roku na 1 Kongresie Kosmetycznym PSK. Od tego czasu stał się usługą dla wszystkich kobiet, które noszą okulary. Jako kosmetyczka- linergistka z ponad 16-letnim stażem zapraszam do salonu makijażu permanentnego w Poznaniu. Do mikropigmentacji wykorzystuję specjalne do tego przeznaczone barwniki. Dzięki precyzyjnej aplikacji barwnik w ciągu kilku lat ulega stopniowemu wchłanianiu oraz podlega naturalnym procesom złuszczania naskórka. Bez dopigmentowania stanie się coraz jaśniejszy. Gdy makijaż permanentny zacznie wyraźnie rozjaśniać się może zostać w każdym czasie na nowo wzmocniony. Można zdecydować się także na coś innego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wygląd. Czas ten jest zależny od użytego koloru, typu skóry, ekspozycji na słońce, zażywanych leków, wieku klientki. Do swojej pracy nad makijażem używam najnowocześniejszą, niemiecką aparaturę z laserem.

Tagi: makijaż permanentny, Poznań, makijaż trwały, biotatuaż

Kategoria: Zdrowie i uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 01-09-2015 23:29

    Idealnie rozwiązanie dla kobiet i to w różnym wieku. Zamiast tracić czas przed lustrem na nieudolny makijaż, watro zwrócić się w tej sprawie do fachowców. Makijaż permanentny nie zniknie w przeciwieństwie do tradycyjnego po całym pracowitym dniu i zawsze pozwoli wyglądać kobietom świeżo i zadbanie.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 389 msn 0 yahoo 135

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman