Filmweb - filmy takie jak Ty!

Filmweb - filmy takie jak Ty!

Filmweb - filmy takie jak Ty!

Ocena BestKatalog: rewelacyjna strona

Ocena użytkowników:

1.9/5 (ocen: 17)Adres: http://www.filmweb.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Filmweb.pl - Filmy takie jak Ty to największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Największa baza filmów, seriali i aktorów, repertuar kin i tv. Strona cieszy się opinią jednego z najpopularniejszych i najbardziej wiarygodnych serwisów filmowych w Polsce. Dostarcza najświeższych informacji i pasjonujących recenzji, jak również daje użytkownikom szansę współtworzenia portalu poprzez dodawanie własnych komentarzy czy rozbudowywanie istniejących już zasobów. Celem twórców jest, aby FilmWeb.pl pozostał nie tylko najpopularniejszym, profesjonalnie wydawanym serwisem filmowym, ale również miejscem, do którego internauci będą zawsze chętnie powracali.

Tagi: filmy, film, seriale, repertuar, kina, kino, aktorzy, gwiazdy, forum, wap, nowości, premiery, zapowiedzi, recenzje, komentarze, oceny, ranking, box

Kategoria: Kino i film

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • internauta93 internauta93 - 25-12-2015 11:25

  Jeżeli szukasz ciekawego filmu do obejrzenia wieczorem zajrzyj na Filmweb. Portal jest bazą recenzji i opisów filmów z kręgu amerykańskiego kina, ale nie tylko. W serwisie znajdziesz informacje o obsadzie, gatunku, roku premiery i ogólny zarys fabuły. Baza filmów na Filmweb jest stale aktualizowana.

 • mawielobob mawielobob - 05-02-2014 09:34

  Filmweb jest bardzo ciekawą stroną, która z ogromnej bazy filmów (druga co do wielkości na świecie), aktualizowanej przez użytkowników, przekształciła się wręcz w portal ze społecznością. Ponad to, gdy ocenimy 20 filmów, serwis sam może nam zacząć polecać filmy zgodne z naszymi zainteresowaniami.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Plemiona Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i... (Gry)
 • Biblionetka BiblioNETka została pomyślana jako serwis dla osób lubiących czytać i poszukujących informacji o książkach. Zawiera katalog, recenzje książek napisane przez... (Literatura)
 • Autokrata - Nie wszystkie auta rodzą się równe Najnowsze informacje ze świata Motoryzacji. Testy nowych aut i zdjęcia najnowszych modeli. Relacje z targów motoryzacyjnych i informacje na temat... (Motoryzacja)
 • Stopklatka.pl - dobra strona filmu Stopklatka.pl to najdłużej działający polski portal filmowy. Baza filmów, seriali i aktorów, repertuar kin, program tv, wydarzenia ze świata filmu.... (Kino i film)
 • Wrzuta Wrzuta.pl - serwis do dzielenia się z przyjaciółmi swoimi plikami multimedialnymi, zdjęciami, filmami oraz nagraną muzyką.... (Multimedia)
google 399 msn 2 yahoo 236

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman