Język niemiecki Szczecin

Język niemiecki Szczecin

Język niemiecki Szczecin

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.6/5 (ocen: 7)Adres: http://www.mobilelingua.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zapraszamy firmy, studentów oraz dzieci do naszej szkoły języków obcych. Skutecznie uczymy języka angielskiego oraz niemieckiego. Przygotowujemy również do egzaminów językowych. Zajęcia odbywają się na Prawobrzeżu Szczecina – blisko Ciebie!Ucząc się z nami poznajesz wybrany przez Ciebie język od podstaw: uczysz się wymowy, czytania, pisania, poznajesz gramatykę ale także specyficzne zwroty jakich używa się w danym języku. Na początek zachęcamy Cię do nauki języka angielskiego od podstaw, a jeśli znasz podstawy, za pomocą kursów możesz szybko powtórzyć materiał. Oferujemy także tłumaczenia.

Tagi: język niemiecki, Szczecin, język angielski, szkoła językowa

Kategoria: Kursy językowe

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 04-09-2015 21:50

    Super oferta, dla wszystkich! Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to podstawa. Tym bardziej angielskiego i niemieckiego. W końcu ten drugi to język naszych sąsiadów, dlatego warto go też znać. W co jak w co, ale w znajomość języka obcego warto inwestować i nigdy nie jest na to za późno.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 398 msn 0 yahoo 158

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman