Agencja PR

Agencja PR

Agencja PR

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.binaria.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: O sukcesie organizacji decydują przede wszystkim pracownicy. Ich identyfikacja z firmą, motywacja i zaangażowanie mają bliski wpływ na uzyskiwanie celów biznesowych. Komunikacja wewnętrzna posiada szczególną rolę w obliczu fuzji często związanych z redukcją załogi - efektywnie zarządzana minimalizuje ujemne skutki do minimum i pomaga w wykonywaniu zmian. Komunikacja korporacyjna podtrzymuje zarządzanie firmą i zapewnia rozmowę z interesariuszami, ułatwiając uzyskiwanie efekty biznesowe. Kluczem do sukcesu jest utrzymanie spójności przekazu tak, aby organizacja "mówiła jednym głosem". Nasze podejście i metodologia pozwala na wykonanie strategii "szytej na miarę". zasadniczym celem komunikacji zewnętrznej jest stworzenie optymalnych warunków do rozwoju organizacji. Przejrzystość i koherentność komunikacji korporacyjnej (wewnętrznej i zewnętrznej) to dwie ważne cechy, które zapewniają wiarygodny wizerunek przedsiębiorstwa. Binaria Communications to komunikowanie poza schematami.

Tagi: agencja public relations, Warszawa, komunikacja korporacyjna, komunikacja wewnętrzna, relacje z mediami, wideomarketing, zarządzanie sytuacją kryzysową

Kategoria: Biznes i Ekonomia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Agencja PR". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 281 msn 0 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman