Jan Zięba - fotografia panoramiczna

Jan Zięba - fotografia panoramiczna

Jan Zięba - fotografia panoramiczna

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

4.8/5 (ocen: 17)Adres: http://www.zieba.wroclaw.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Galeria fotografii panoramicznej. Interaktywne panoramy sferyczne oraz panoramy płaskie. Wirtualne wycieczki po muzeach. Wirtualna wycieczka po Wrocławiu. Wycieczki po klasztorze w Lubiążu i w Krzeszowie. Gigapanoramy.

Tagi: panorama, Wrocław, panorama 360, panorama sferyczna, wirtualna wycieczka, wirtualna wycieczka, panorama racławicka, ratusz, klasztor, Krzeszów, Lubiąż

Kategoria: Hobby

Ilość Best: 298

Komentarze (4)

 • marcink marcink - 11-02-2015 10:54

  Ciekawa strona hobbystyczna prezentująca przede wszystkim wysokiej jakości panoramy obiektów znajdujących się na terenie Wrocławia i okolicach.

 • mada mada - 04-03-2014 00:20

  Odbyłam wirtualną wycieczkę po Wrocławiu i tego samego dnia mogłam podziwiać fasadę katedry i słynne Złote Drzwi we Florencji. Zamierzam oglądnąć Panoramę Racławicką i inne atrakcje, które udostępnia Jan Zięba na swojej stronie. Fotografia panoramiczna daje artyście ogromne możliwości! Świetny efekt

 • eugeniusz eugeniusz - 10-02-2014 16:37

  Na stronie Pana Zięby można podziwić panoramy sferyczne głównie obiektów sakralnych tj. kościołów, klasztorów i kaplic z kraju i z Europy. Na szczególne uznanie zasługuje jedyna panorama całej Panoramy Racławickiej. Można też odbyć wirtualną wycieczkę po rodzinnym mieście autora Wrocławiu.

 • unimar unimar - 28-11-2013 15:20

  Na stronie www.zieba.wroclaw.pl można odbywać niezwykłe wirtualne wycieczki po muzeach, kościołach, klasztorach i pięknych miejscach Wrocławia, Dolnego Śląska i innych. Jest tu także jedyna w Internecie panorama całej Panoramy Racławickiej. Te gigapanoramy robią niesamowite wrażenie! Mocno polecam!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 342 msn 2 yahoo 212

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman