Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.posadzki.ubf.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serwis o posadzkach żywicznych. Gromadzimy i udostepniamy dane pozwalające na szybki bezpośredni kontakt z firmami z branży. Dotyczy to zarówno wykonawców posadzek żywicznych, jak i producentów żywic posadzkowych i ich sprzedawców. Przez posadzki żywiczne rozumiemy wszelkiego rodzaju posadzki i podłogi, do wykonania których niezbędzne jest użycie żywic epoksydowych, poliuretanowych lub innych wykorzystywanych w branży. Solidna branżowa baza informacyjna.

Tagi: posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki epoksydowe, posadzki dekoracyjne, wykonawcy, producenci, na taras, do garażu, w domu, na balkonie

Kategoria: Podłogi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Posadzki przemysłowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • MEBLE.pl - największy portal branży Prestiżowy katalog firm: Producenci mebli - Salony meblowe - Dla Meblarstwa - Wyposażenie wnętrz - Architekci. Skatalogowane meble, najświeższe informacje,... (Przemysł meblarski)
  • Instytut Wzornictwa Przemysłowego Instytut Wzornictwa Przemysłowego zajmuje się doradztwem w zakresie strategii i zarządzania wzornictwem, przygotowania i wdrożenia nowych produktów, projektami edukacyjnymi.... (Przemysł)
  • Joga centrum Szkoła jogi to miejsce, w którym masz możliwość zapomnieć o problemach. Ćwicząc swój organizm dbasz o swoje zdrowie. Możesz w... (Medycyna naturalna)
  • Odkurzacze przemysłowe Propozycja wysokiej klasy myjni parowych. Nasza firma poleca elektryczne i dieslowskie myjnie parowe idealne do mycia i odkażania domu, do... (Sprzątanie)
  • Generalni Wykonawcy Ten serwis jest poświęcony firmom budowlanym, które oferują usługi generalnego wykonawcy. Generalny wykonawca to szczególna firma budowlana, która w porozumieniu... (Budownictwo)
google 202 msn 0 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman