Pojezierze Brodnickie - pokoje

Pojezierze Brodnickie - pokoje

Pojezierze Brodnickie - pokoje

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.5/5 (ocen: 17)Adres: http://www.pojezierzebrodnickie.net (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Duży dom, wolnostojący, przy domu sad, ogród, dużo zieleni i kwiatów a wokół lasy i jeziora. Goście mają osobne, niezależne wejście do swoich pokoi, dwa mieszkania dla niepełnosprawnych, do dyspozycji duży taras, w sadzie stoi drewniana altana, hamak, jest miejsce na ognisko, otoczone ławkami z dużych drewnianych bali. Duży teren do biegania i gier dla dzieci i nie tylko. Tutaj można w spokoju i ciszy zatrzymać się w czasie. W terminie cało rocznym na wypoczynku, do dyspozycji 5 pokoi (3-5 miejsca noclegowe), każde ma łazienkę, duża kuchnia i wyżywienie na życzenie. W jadalni, sali jest kominek. Poza tym można korzystać z jazdy konnej i całego terenu gospodarstwa oraz połowić ryby w stawie. Panuje tu atmosfera spokoju, cisza, swoboda (brak sąsiadów). Wokół domu duża przestrzeń pól i łąk, otoczona lasami i jeziorami. Można spotkać sarny, jelenie, dziki, zające, lisy i wiele innych zwierząt. (zimą zające, sarny przychodzą do sadu na jabłka).

Tagi: Pojezierze, Brodnickie, pojezierzebrodnickie, pojezierze, zbiczno, brodnickie, wczasy, agroturystyka, brodnica, nocleg

Kategoria: Turystyka

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Pojezierze Brodnickie - pokoje". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 410 msn 0 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman