Folia stretch czarna

Folia stretch czarna

Folia stretch czarna

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.restpak.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Na pewno folia bąbelkowa w dużym stopniu ochrania kruche towary. Folia bąbelkowa Wrocław jest dostępna w najrozmaitszych rozmiarach. By w należyty sposób ochronić dany artykuł trzeba użyć kilku warstw folii. Natomiast folia stretch jest coraz powszechniej używana przez przedsiębiorstwa do owijania ładunków na paletach. Rynek odbiorców tego typu folii permanentnie się powiększa. Łączy się to z rozwojem innowacyjnych form dystrybucji artykułów. Folia stretch Wrocław jest najbardziej praktycznym sposobem pakowania artykułów. Stosuje się ją zarówno do pakowania niewielkich artykułów, jak i do ładunków zbiorczych. Folia, która jest oferowana przez sklep online restpak.pl, dobrze się klei. Jedna warstwa wystarcza na to, by w zupełności pokryć owijaną powierzchnię. Folia skleja przeróżne powierzchnie i stabilizuje ich położenie. Jest ona nieodzowna przy transporcie towarów na paletach. Dzięki jej znacznej rozciągliwości powstaje rezultat zacisku, który stabilizuje różnego typu powierzchnie.

Tagi: stretch, wypełniacze, folia, koperty, rękawice, bąbelkowe, pakowe, bąbelkowa, ochronna, taśmy

Kategoria: Opakowania

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • eugeniusz eugeniusz - 05-02-2014 16:21

    Folia bąbelkowa służy do pakowania kruchych towarów. Z pewnością jak się otrzyma tak zapakowaną paczkę to można liczyć na to, że towar będzie nieuszkodzony, a jeszcze wiele osób lubi wygniatać te bąbelki, fajnie strzelają :)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Rękawice bokserskie Bardzo uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego Victoria sport, który przedstawiony jest na naszej stronie internetowej. W danym... (Sklepy sportowe)
  • Taśma klejąca W przypadku koncernu Tesa kontrahenci prywatni generują około jednej czwartej zysków. Specjalnie dla nich firma przygotowała unikalną ofertę handlową, zapewniając... (Artykuły dla domu)
  • Dławice kablowe Sklep internetowy Advantexopaski.com.pl udostępnia kolosalny wybór towarów. Mogą dostarczać zamówienia firmy robiące stoiska wystawiennicze bądź też parające się elektroniką. Normalia... (Artykuły dla domu)
  • folia stretch Folia stretch jest powszechnie stosowanym produktem służącym do pakowania oraz zabezpieczania wszelkich ładunków. Ze względu na swoją wysoką elastyczność i... (Opakowania)
  • Koperty double bag Ciekawa oferta w zakresie specjalistycznych kopert to domena firmy Copex. Firma Copex to sprawdzony producent kopert dwustronnych. Koperty produkowane są... (Sklepy i hurtownie)
google 163 msn 2 yahoo 158

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman