Chip.pl - Komputery: recenzje, opinie, programy, testy

Chip.pl - Komputery: recenzje, opinie, programy, testy

Chip.pl - Komputery: recenzje, opinie, programy, testy

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

2.4/5 (ocen: 8)Adres: http://www.chip.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serwis internetowy magazynu Chip. Informacje o nowościach na rynku komputerowym, rankingi oraz testy sprzętu, download, blogi czytelników, forum komputerowe. Chip, zarówno w formie papierowego miesięcznika, jak i serwisu internetowego jest czymś znacznie więcej niż tylko magazynem komputerowym. Chip wyznacza trendy, tworzy opiniotworcze środowisko, stanowi dla swoich czytelników wartość samą w sobie. Czytany jest przede wszystkim ze względu na zawartość merytoryczną, Chip bazuje na doskonałym dziennikarstwie i niezależnych tekstach.

Tagi: komputery, podzespoły, akcesoria, oprogramowanie, gry, komputery stacjonarne, notebooki, procesory, karty graficzne, dyski twarde, intel, amd, ati

Kategoria: Sprzęt komputerowy

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

  • mawielobob mawielobob - 26-01-2015 13:04

    Magazyn i portal, które od wielu lat dostarczają wiedzy kolejnym pokoleniom komputero-maniaków. Na stronie zarówno newsy i artykuły, jak i testy sprzętu i możliwość ściągnięcia wielu darmowych programów. Wiedza informatyczna szybko się dezaktualizuje, dlatego warto pozostawać na bieżąco np. z chip.

  • marsple marsple - 12-02-2014 21:39

    Chipa czytywałem kilkanaście lat temu ;P zwłaszcza testy sprzętu. Nawet nie wiedziałem, że jeszcze wychodzi (kto to czyta?!). Pamiętam takie całkiem grube tomisko na kolorowym papierze kredowym. Zawsze można było znaleźć ciekawe informacje i wciągające artykuły a to o dyskach twardych czy kartach.

  • eugeniusz eugeniusz - 04-02-2014 16:42

    Ta strona jest przeznaczona nie tylko dla maniaków komputerowych. Znajdziemy tu testy komputerów i porady dotyczące naprawy sprzętu i oprogramowania komputerowego. Warto zajrzeć do działu download, skąd można pobrać wszelkiego rodzaju programy służące i do pracy i do zabawy.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 368 msn 0 yahoo 220

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman