Magia Świąt Bożego Narodzenia.

Magia Świąt Bożego Narodzenia.

Magia Świąt Bożego Narodzenia.

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.bozenarodzenie.slask.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Święta Bożego Narodzenia są drugimi co do ważności świętami w liturgii chrześcijańskiej. Boże Narodzenie przypada zawsze na dzień 25 grudnia. Dzień wcześniej obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. W Wigilię spotykamy się całymi rodzinami aby zasiąść do uroczystej wieczerzy wigilijnej. Jak mówi tradycja wieczerza ta zaczyna się w momencie pojawienia się pierwszej gwiazdki na niebie. To na pamiątkę betlejemskiej gwiazdy, która wskazywała pastuszkom drogę do stajenki, miejsca narodzenia Dzieciątka. Na uroczystą kolację zgodnie z tradycją powinno być przygotowane 12 potraw. Zanim zasiądziemy do stołu powinniśmy odmówić modlitwę i połamać się opłatkiem. Po wieczerzy powinno nam towarzyszyć wspólnie śpiewanie kolęd ... To tylko wstęp do tego co będzie można znaleźć na naszej stronie. Poza tradycjami jakie mamy, będą również teksty kolęd, przepisy kulinarne, życzenia świąteczne, wiersze o tematyce Bożego Narodzenia, obrazki, gify, tapety i wiele, wiele innych rzeczy.

Tagi: Boże Narodzenie, Wigilia, przepisy kulinarne, Mikołaj, święta, kolędy, choinka, adwent, dekoracje świąteczne, potrawy wigilijne, ciasta świąteczne

Kategoria: Religia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Magia Świąt Bożego Narodzenia.". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 258 msn 0 yahoo 138

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman