ExchangeBlog

ExchangeBlog

ExchangeBlog

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.exchangeblog.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Blog poświęcony technologii Microsoft Exchange. Wszystko o Microsoft Exchange 2013, Exchange 2010, Exchange 2007. Na blogu znajdziesz newsy, artykuły, porady, wideo prezentacje jak i informacje o darmowych szkoleniach. Opisy narzędzi oraz rozwiązań dostępnych dla serwerów Microsoft Exchange. Poznanie technologii Exchange Server z blogiem ExchangeBlog.pl staje się znacznie prostsze. Zajrzyj już dziś!

Tagi: Microsoft Exchange, Microsoft Outlook, Exchange Blog, Microsoft Lync, Exchange 2013, Administracja Exchange, szkolenia

Kategoria: Blogi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "ExchangeBlog". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Firma szkoleniowa Ideą drużyny ekspertów lidera treningowo-doradczego jest zmaksymalizowanie efektywności w strukturach przedsiębiorstwa przez kształtowanie kompetencji indywidualnych oraz pogłębianie informacji branżowych. Szkolenia... (Kursy i szkolenia)
  • WCKiK SP ZOZ Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ. Krew i jej składniki pobrane przez WCKiK są przeznaczone do ratowania ludzkiego życia.... (Zdrowie i uroda)
  • Architektura Krajobrazu Portal Architektura Krajobrazu.info jest wiodącym portalem w zielonej branży. Posiadamy największą bazę internetową firm należących do zielonej branży (projektantów, firm... (Architektura)
  • Kurs Opole Firma Proxima ma swoją siedzibę w Opolu, a pełne informacje adresowe wraz z ofertą znajdziesz na prezentowanej stronie internetowej. Wejdź... (Kursy BHP)
  • Programy do kosztorysowania Programy z rodziny Norma należy przedstawić, jako wyjątkowo funkcjonalne programy dla przedsiębiorstw, które na co dzień trudnią się w kosztorysowaniu... (Budownictwo)
google 261 msn 0 yahoo 120

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman