Angielski

Angielski

Angielski

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.angielski.oddech.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ucząc się języka angielskiego zyskujemy nowe okno na świat. Dzięki tej umiejętności możemy swobodnie odbyć rozmowę w każdym państwie, gdy odbywamy podróże, czy nawiązujemy kontakty w biznesie. Można powiedzieć, że w obu tych przypadkach znajomość angielskiego jest obowiązkowa, przynajmniej na poziomie podstawowym. Naukę można prowadzić samemu przy pomocy podręczników i pomocy multimedialnych, lub zapisać się na kurs do szkoły języków obcych. Warto zainwestować w naukę także ze względu na możliwość nieograniczonego dostępu do kultury, oglądania angielskojęzycznych programów telewizyjnych, filmów i czytania literatury w oryginale.

Tagi: nauka angielskiego, język angielski, kurs angielskiego, angielski

Kategoria: Pomoce naukowe

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mada mada - 27-03-2014 23:30

    Nie wiem, czemu ma służyć strona www.angielski.oddech.com, bo na pewno nie nauce języka angielskiego. Jej twórca podaje garstkę pobieżnych informacji gramatycznych i trochę słówek, nie przywiązując wagi do zasad interpunkcji i pisowni. I do tego perełki typu: "He likes plays football". Nie polecam!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • ling.pl - słownik LING.pl - największy darmowy słownik angielski online. Zawiera słownik języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. Specjalistyczne i ogólne, częste... (Nauka i edukacja)
  • Wyspa gier Ciufcia.pl Gry dla dzieci - Ciufcia.pl to zbiór edukacyjnych zabaw online dla przedszkolaków. Kolorowanki i puzzle na tej wyspie gier zapewnią... (Dla dzieci)
  • Sennik Przypomnij sobie co Ci się ostatnio śniło i wybierz odpowiednią literę, pod którą opisane jest znaczenie snu. Senniki próbują tłumaczyć... (Astrologia i wróżby)
  • Nauka angielskiego online English Language Courses z Wrocławia to wysokiej klasy firma oferująca kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego w tej firmie to idealny... (Kursy i szkolenia)
  • Kolonie z angielskim Zaplanuj wakacje swojemu maluchowi z firmą Kogis. Kogis jest jednostką jakiej zamysłem jest zagwarantowanie dzieciakom nie tylko wspaniałej zabawy w... (Biura podrózy)
google 210 msn 0 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman