Lampy Bioptron

Lampy Bioptron

Lampy Bioptron

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 3)Adres: http://www.bioptron-zepter.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Bioptron ma szerokie zastosowanie w leczeniu chorób, doligliwości bólowych oraz z powodzeniem może być stosowany jako terapia uzupełniająca, wspomagająca leczenie. Bioptron to najnowocześniejsze leczenie światłem, które najcześciej znajduje zastosowanie w naszych domach, gdyż leczenie przewlekłych chorób wymaga czasu.

Tagi: bioptron, lampy bioptron, zepter, światłoterapia zepter, bioptron medical

Kategoria: Sprzęt medyczny

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 13:43

    Strona internetowa jest wizytówką firmy Bioptron zajmującej się produkcją urządzeń wykorzystywanych do przeprowadzania fototerapii. Aparatura znajduje zastosowanie w leczeniu chorób, a także przewlekłego bólu. Na stronie internetowej znajdują się informacje na temat różnych aparatów.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Lampywdomu.pl - lampy stojące Celem sklepu internetowego Lampywdomu.pl jest dostarczanie klientom z całego kraju najwyższej próby, absolutnie eleganckich lamp sufitowych i nie tylko. Przedsiębiorstwo... (Oświetlenie)
  • Lampy.pl - sklep z oświetleniem Zajrzyj na witrynę lampy.pl i wkrocz w świat oświetlenia właściwego do każdego typu wnętrza. Nigdzie nie znajdziesz tak szerokiej oferty,... (Oświetlenie)
  • Lampy - Asperatus.pl Jeśli interesuje Państwa nabycie oświetlenia lub elementów instalacyjnych elektryki, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przygotowana przez... (Oświetlenie)
  • Aquaform - sklep z lampami OtoLampy.pl W oświetleniowym sklepie OtoLampy znajdziecie Państwo olbrzymi wybór lamp, opraw świetlnych i rozmaitych dodatków oświetleniowych. Oferujemy Wam lampy nowoczesne, sufitowe,... (Akcesoria przemysłowe)
  • Lampy Artemide - KOMA Przedsiębiorstwo KOMA wyspecjalizowało się w oferowaniu oświetlenia. Przygotowaną przez nas propozycję asortymentową cechuje duża różnorodność. Umożliwia nam to spełnienie wymagań... (Oświetlenie)
google 166 msn 0 yahoo 132

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman