Zgorzelec

Zgorzelec


wpisy 1-4 z 4

 • Drużyna Siatkówki Zakładu Gazowniczego Zgorzelec
  3
  Drużyna Siatkówki Zakładu Gazowniczego Zgorzelec

  Strona poświęcona drużynie siatkówki Zakładu Gazowniczego Zgorzelec. Na stronie między innymi galeria zdjęć i filmy z rozegranych turniejów siatkówki, forum dyskusyjne oraz pełne przepisy i zasady gry w piłkę siatkową.

  Kategoria: Siatkówka


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Zespół muzyczny Brzeg Dolny
  0
  Zespół muzyczny Brzeg Dolny

  Zespół muzyczny REFLEX - idealny zespół na wesela! Jeśli szukacie doświadczonej i solidnej orkiestry na wasze wesele lub inną uroczystość, Zespół muzyczny Reflex jest do Państwa dyspozycji. Dzięki galerii zdjęć zobaczycie jak wyglądamy i prezentujemy się na scenie. Zapraszamy również do wysłuchania naszego demo mp3, obejrzenia krótkich filmików z imprez...

  Kategoria: Muzyka


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • S.O.S. Zabezpieczenia - Awaryjne otwieranie zamków, montaż alarmów
  0
  S.O.S. Zabezpieczenia - Awaryjne otwieranie zamków, montaż alarmów

  Firma S.O.S. ZABEZPIECZENIA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu alarmów, monitoringu, domofonów i automatyki budynków. Ponadto zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów, mieszkań, domów, a także sejfów. Posiadamy licencję ochrony technicznej i fizycznej. Z naszych usług korzysta m.in. policja i straż pożarna.

  Kategoria: Systemy zabezpieczeń


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • prace ziemne Zgorzelec
  0
  prace ziemne Zgorzelec

  Prace ziemne, usługi transportowe. Oferuje wykonanie usług: transport ciężarowy - wszelkiego rodzaju kruszyw oraz innych materiałów sypkich tj.: piach, żwir, gruz, ziemia itp. Wywrotka 3-4 osiowa. Usługi koparką kołową. Firma zajmuje się m.in usługami koparka, koparko ładowarka oraz transportem wszelkiego rodzaju kruszyw i materiałów sypkich.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman