fanpage

fanpage


wpisy 1-5 z 5

 • Reklama na facebooku
  0
  Reklama na facebooku

  Jesteśmy grupą marketingową gotową kompleksowo zarządzać komunikacją marek z wykorzystaniem narzędzi marketingu interaktywnego, rekomendacji WoMM i Social Mediów. Kompleksowo obsługujemy marki naszych Klientów w zakresie WoMM i social Media. Konstrukcja naszej grupy pozwala naszym Klientom na całkowity outsourcing działań interaktywnych marki. Mamy doświadczenie w realizowaniu zarówno krótkoterminowych, taktycznych kampanii, jak...

  Kategoria: Reklama w Internecie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Fanpage gry i katalogu stron Sznurkownia
  1094
  Fanpage gry i katalogu stron Sznurkownia

  Sznurkownia.info to strona internetowa będąca głównie poradnikiem jak posługiwać się grą Komandos. Gromadzi informacje na temat wszystkich przedmiotów w grze oraz ich zależności.

  Kategoria: Gry


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 16
 • Katalog blogów
  1
  Katalog blogów

  Blogmagazyn.pl miejsce do promocji swojego bloga w katalogu, top liście i naszym fanpage. Znajdziesz tu wiele cennych informacji na temat promocji i zarabianiu na blogu. Poznasz innych blogowiczów i wymienisz się doświadczeniami.

  Kategoria: Katalogi stron


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 2
 • Prowadzenie fanpage
  0
  Prowadzenie fanpage

  Firma Think Things trudni się tworzeniem stron www, zarządzaniem profilami w serwisach społecznościowych a także obszarem związanym z marketingiem treści. Od wielu lat zajmujemy się tego typu usługami, co zapewnia doskonałe efekty każdego przyjętego zlecenia. Każda praca wykonywana jest przez fachowców z określonej dziedziny. Zapewniamy zgodny zakres informacji każdych oferowanych...

  Kategoria: Marketing i reklama


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Idea Brand Marketing i PR
  0
  Idea Brand Marketing i PR

  Zespół specjalistów zajmujący się tworzeniem responsywnych stron internetowych, zakupem przestrzeni reklamowej dla Klientów, pisaniem artykułów, treści reklamowych i promocyjnych. Tworzenie kampanii i strategii marketingowych. Monitoring mediów. Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych. Moderacja fanpage`y. Budowanie relacji z internautami i liderami opinii. Dostosowanie działań do indywidualnych potrzeb Klienta i marki.

  Kategoria: Agencje reklamowe


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 1

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman