marsple

Katalog Stron

Marsple

marsple

Dołączył: 17-01-2014

Komentarzy: 20


Strony użytkownika

Ulubione strony

Ilość Best

Liczba posiadanych przez Ciebie Best:

50

Dodane komentarze (20)

 • TwojePC.pl - 13-02-2014 11:22

  Portal poświęcony nowinkom ze świata technologii - sprzętu typu laptopy, komputery stacjonarne, dyski twarde, urządzenia peryferyjne dla graczy. Można poczytać o nowościach, przejrzeć testy sprzętu, aby przed zakupem lepiej się orientować, na co zwrócić uwagę w sklepie dobierając sprzęt komputerowy.

 • Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie - 13-02-2014 11:19

  Portal dla fanów IT. Niby dziennik, ale newsy tam bardziej jak w tygodniku albo nawet miesięczniku - znaczy niedużo i ciągle te same. Merytorycznie trzymają na szczęście poziom i w tym przypadku nie ma mowy o tabloidyzacji - chociaż kto wie :) może kiedyś będzie można czytać o myszkach celebrytek.

 • Chip.pl - Komputery: recenzje, opinie, programy, testy - 12-02-2014 21:39

  Chipa czytywałem kilkanaście lat temu ;P zwłaszcza testy sprzętu. Nawet nie wiedziałem, że jeszcze wychodzi (kto to czyta?!). Pamiętam takie całkiem grube tomisko na kolorowym papierze kredowym. Zawsze można było znaleźć ciekawe informacje i wciągające artykuły a to o dyskach twardych czy kartach.

 • Webhosting.pl. Portal technologii internetowych - 12-02-2014 21:24

  Jak mam jakiś problem z hostingiem lub chcę poczytać coś o serwerach to zaglądam na tę stronę. Można tu znaleźć testy różnych rodzajów hostingu i zapoznać się z opiniami na temat poszczególnych ofert dostępnych na rynku - chociaż z tymi opiniami to różnie bywa - wiadomo, że najwięcej niepochlebnych.

 • rejestracja domen, serwery i Strony WWW - nazwa.pl - 12-02-2014 20:16

  Wiodący reseller domen i większa firma hostingowa w kraju. Oferuje to co wszyscy i tak jak wszyscy. Kiedyś testowałem jakieś konto, ale chyba nie przekonało mnie do siebie, ponieważ domeny kupuję w innej firmie, a hosting też mam gdzie indziej. Znam kilka osób, które korzystają i są zadowolone.

 • Katalog Stron Sznurkownia - 12-02-2014 20:11

  Darmowy katalog stron z taką ilością ficzerów, jakiej nie znajdzie się w żadnym innym seokatalogu. Czat z liczną grupą stałych bywalców, gra strategiczna - można budować różne obiekty, po których potem porusza się komandos i zdobywa doświadczenie i sznurki, za pomocą których podwyższamy pozycję.

 • Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów - 10-02-2014 20:41

  Za każdym razem, kiedy wybieram się w podróż koleją (choć koleje nie tanieją - jak mawiał pewien żółw z wiersza) to zaglądam na stronę z rozkładem (nie bezpośrednio, bo za długi adres, ale przez główną stronę PKP). Niektórzy narzekają, że trzeba znać nazwy stacji, ale ja nie widzę w tym problemu.

 • Skąpiec.pl :: Porównanie cen w 1700 sklepach internetowych - 10-02-2014 20:10

  Jedna z bardziej popularnych porównywarek cen w Polsce. Posiadacze sklepów mogą dodać swoje witryny i będą pojawiali się w rankingu. Ciemną stroną jest to, że porównywarki wyświetlają tylko te sklepy, które płacą, a sklepy często naciągają dając najniższą cenę, ale okazuje się że towaru brak.

 • Spryciarze.pl - 10-02-2014 19:59

  Swego czasu strona była bardzo popularna i miała mocne wejście pi-arowe. Wywiady w założycielami, jakieś ujmujące story jako geneza - o wszystkim można było czytać w internetach. Ostatnio jednak jakoś cicho, chociaż pewnie strona ma wielu stałych fanów regularnie przeglądających poradniki wideo.

 • Kajaki Czarna Hańcza - 10-02-2014 19:50

  Czara Hańcza i jezioro Wigry to jedne z bardziej popularnych miejsc na wyprawę i spływ kajakiem. Spływałem już w wielu miejscach w Polsce, ale Czarną Hańczą jeszcze nie - chyba odstraszała mnie popularność tej rzeki. Najwyższy czas to zmienić i wybrać się do Magdalenowa pod namiot i na kajak.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman