netdark

Katalog Stron

Dodane komentarze (19)

 • ArenaWork - praca w Niemczech - 15-10-2016 22:26

  Od dzisiaj została uruchomiona wersja niemiecka strony ArenaWork - biuro pośrednictwa pracy za granicą. Zapraszamy wszystkich chętnych poszukujących aktualnych ofert pracy w Niemczech. Oferty pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych jak i innych specjalności. Zapraszamy do odwiedzenia strony.

 • Katalog Stron Sznurkownia - 23-09-2016 23:35

  Niestety katalog stron "sznurkownia.pl" od dłuższego czasu nie działa. Brak samego katalogu może nie jest tak dotkliwy, jak brak działającej przy nim samym grze pt. "Komandos". Niestety Admin milczy, nie wiadomo czy jeszcze kiedyś się spotkamy podczas gry. Brak informacji. Pozdrawiam komandosów!

 • Aplikacje na Androida - 23-09-2015 19:06

  Strona Aplikacje na Androida - www.apps-forum.pl najwyraźniej zmieniła swój charakter jak i kierunek od czasu kiedy została zgłoszona do tego katalogu stron. Teraz jej nowa nazwa to Apps blog - Blog internetowy o aplikacjach i firmach w sieci. Pomimo zmiany tematyki adres strony został niezmieniony.

 • Poznan.pl - 23-09-2015 18:58

  Portal internetowy "Poznan.pl" to oficjalna strona stolicy wielkopolski czyli miasta Poznania. To strona, którą każdy Poznaniak powinien znać, ponieważ znajduje się na niej wiele ważnych wiadomości na temat miasta. Podzielona jest na 3 główne grupy: "Dla mieszkańca, Dla przedsiębiorcy, Dla turysty".

 • Spryciarze.pl - 01-09-2015 20:23

  Bardzo fajny i popularny w śród pewnie najczęściej młodych majsterkowiczów serwis: Spryciarze.pl w którym to użytkownicy dzielą się "krok po kroku" za pomocą krótkich filmów instruktażowych swoimi doświadczeniami w konstruowaniu różnego rodzaju bardziej i mniej przydatnych rzeczy. Bywa pomocne ;)

 • elektroda.pl - 01-09-2015 19:52

  Chyba najbardziej znany i popularny na naszym rynku portal "elektroda.pl" dotykający tematyki szeroko rozumianej elektroniki i elektrotechniki. Na łamach portalu dostępne również bardzo popularne forum dyskusyjne na którego łamach można zapytać czy znaleźć odpowiedź na prawie każde pytanie. Polecam!

 • Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na Tablica.pl - 01-09-2015 19:17

  Chyba najbardziej znany i popularny na naszym rynku ogólnopolski portal z ogłoszeniami OLX.pl. Znajdziemy tutaj niemal wszystko. Sprzedawać drobne rzeczy możemy tutaj zupełnie za darmo. Niestety za droższe ogłoszenia takie jak np. "samochody" lub "nieruchomości" pobierana jest już opłata. Polecam!

 • Cokupic.pl - opinie o produktach, dowiedz się co kupić! - 01-09-2015 19:08

  Chcesz kupić telefon komórkowy, laptop lub inny sprzęt? Jest cała masa modeli na rynku i rzecz jasna nie wiesz który wybrać? Być może z pomocą przyjdzie Ci właśnie serwis: cokupic.pl w którym znajdziemy opinie, testy i porady dotyczące różnego rodzaju produktów oferowanych obecnie na rynku. Polecam!

 • Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów - 01-09-2015 19:01

  Na naszych ulicach jest coraz więcej samochodów, korki, stres... Nie każdemu jest po drodze jazda samochodem i przeważnie zostaje już tylko pociąg. Teraz dzięki "Wyszukiwarce połączeń kolejowych" sprawdzimy rozkład jazdy nie wychodząc z domu. Polecam wszystkim wybierającym się w podróż pociągiem!

 • Twoja Pogoda - portal pogodowy - 01-09-2015 18:52

  "TwojaPogoda.pl" to szeroko rozumiany portal pogodowy z aktualną jak i długoterminową prognozą oraz ostrzeżeniami. Na uwagę zasługuje możliwość umieszczania przez użytkowników swoich zdjęć i filmów. Na stronie dostępny "Widget" dzięki któremu, każdy może pochwalić się pogodą na swojej stronie www.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman