netdark

Katalog Stron

Dodane komentarze (19)

 • Zumi.pl - mapa Polski, baza firm - 01-09-2015 18:33

  Zumi.pl to jedna z popularniejszych na naszym rynku map elektronicznych witryn. Strony z mapami rozwijają się dość dynamicznie i nie są to już tylko same mapy. Serwis łączy w sobie wiele innych funkcji. Obok zwykłych map z wyznaczaniem tras itd. znajdziemy rozbudowane funkcje w odnajdywaniu firm.

 • Fanpage gry i katalogu stron Sznurkownia - 27-08-2015 22:07

  Jeśli ktoś gra w Komandosa na "Sznurkowni" powinien tę stronę odwiedzić: www.sznurkownia.info Szczególnie przydatne dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tą grą - tak właśnie jak ja :) Jest tam wiele informacji na temat gry, o co w niej chodzi, jak zacząć grę, czego szukać, porady ect.

 • Tu się czyta - Hoga.pl - 27-08-2015 21:57

  Pamiętam dawno temu był taki portal Hoga.pl. Był jednym z największych obok wp, interii i onetu. Później chyba znikł na jakiś czas, lub zmienił branżę? Teraz tylko przez przypadek trafiłem na niego tutaj i widzę, że został reaktywowany? Brawo!

 • Ćwiczenia na pamięć i koncentrację - 27-08-2015 21:41

  Ludzki mózg pewnie nie do końca został zbadany naukowo i z tego co naukowcy twierdzą korzystamy tylko z niewielkiej jego części. Dzięki takim jak ten serwisom: www.dlamozgu.pl możemy to zmienić i bardziej efektywnie wykorzystywać nasz mózg trenując pamięć i koncentrację. To nikomu nie zaszkodzi :)

 • Edu-niemiecki.eu - tłumacz języka niemieckiego - 27-08-2015 18:13

  Polecam tym wszystkim osobą mieszkającym na terenie miasta Poznań lub w jego okolicach, którzy chcieliby podszkolić się z języka niemieckiego. Kursy z języka niemieckiego prowadzone są indywidualnie oraz co bardziej wskazane w małych grupach. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę: edu-niemiecki.eu

 • Pisanie prac po niemiecku - 27-08-2015 18:12

  Pisanie wszelkiego rodzaju wypracowań i prac w języku niemieckim to zdecydowanie jeden z największych atutów tego serwisu. Zdecydowanie polecam tym wszystkim, którzy potrzebują tekstów w języku niemieckim! Sam korzystałem z ich usług niejednokrotnie i zawsze byłem bardzo, bardzo zadowolony! Polecam!

 • Darmowy katalog stron - 27-08-2015 17:22

  Bardzo dobry i co najważniejsze bezpłatny katalog stron "Stronarnia". Warto zwrócić uwagę na fakt, że najczęściej komentowane strony pojawiają się na stronie głównej w dziale: "Najlepsze i najczęściej komentowane strony"! Zatem warto komentować i obserwować jak strony idą do góry w rankingu! Polecam

 • Katalog Stron Sznurkownia - 27-08-2015 17:12

  Na pierwszy rzut oka katalog "Sznurkownia" wygląda normalnie. Tylko na pierwszy rzut oka ponieważ katalog połączony jest ze swoimi wpisami poprzez grę Komandos dzięki, której możemy podnosić rangę swoich wpisów. Sam dopiero po dłuższym czasie to zauważyłem i wróciłem na niego aby grać w komandosa :)

 • E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac magisterskich - 27-08-2015 16:59

  Zgadzam się w 100%, że stały kontakt w tej branży między klientem a usługobiorcą to podstawa do sukcesu i uniknięcie ewentualnych i niepotrzebnych poprawek. Znam ten serwis, korzystałem już z jego usług i co mogę powiedzieć - na kontakt można liczyć praktycznie 24 godziny na dobę! Polecam!

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman