szymon0501

Katalog Stron

Dodane komentarze (3)

  • Fotograf Marta Szymańska - 23-02-2014 12:06

    Jest do portfolio fotograficzne pewnej damy o imieniu Marta :). Strona wygląda na prawdę bardzo profesjonalnie, aż za bardzo profesjonalnie, że miałem wrażenie, że coś jest nie tak :). No i odkryłem, że stronka jest zrobiona w bardzo popularnym CMsie o nazwie Joomla ( zdradził ją favicon Joomli w pasku adresu strony :) ). Ale czy to jet ważne w czym to jest zrobione ?? odpowiedź nie.. stronka jest zrobiona na bardzo wysokim poziomie i szczerze chyba nie mam się do czego przyczepić, a fotki Marty hmmm no powiem szerze fajna dziewczyna :) gorąco polecam :)

  • Internetowa Telewizja Gostynin - 23-02-2014 12:03

    http://gostynin.tv/ to strona telewizji internetowej z Gostynia. Oprócz materiałów video z Gostynia i okolic znajdziemy tu również garść informacji regionalnych. Jeśli tamte tereny są nam bliskie warto stronę odwiedzić i wesprzeć inicjatywę lokalnej, darmowej telewizji internetowej. Dzięki temu, że strona oparta jest o skrypt wordpress łatwo odnajdzie się tu każdy bywalec internetu. Materiały video są wrzucone bezpośrednio na stronę dzięki czemu nie musimy błądzić po innych serwisach. Jednym słowem warto.

  • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 23-02-2014 11:56

    Jeden z podstawowych portali dla mieszkańców Gostynina lub jego okolic. Jeśli mieszkasz właśnie w Gostyninie ten portal obowiązkowo powinien powędrować to twojej listy ulubionych. Najświeższe informacje, fotorelacje, kalendarz imprez i wydarzeń to tylko część tej bogatej witryny. Dodatkowo dział ogłoszeń gdzie szybko i sprawnie sprzedaż już niepotrzebne Ci rzeczy lub znajdziesz nową pracę. Teraz Gostynin to nie tylko wiadomości z okręgu to również podstawowe źródło informacji na temat najbliższych wydarzeń.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman