szymon1969

Katalog Stron

szymon1969

szymon1969

Dołączył: 01-02-2014

Komentarzy: 22


Ilość Best

Liczba posiadanych przez Ciebie Best:

62

Dodane komentarze (22)

 • Moderowany Katalog Stron SEO - 27-04-2014 10:51

  Moderowany katalog Seo to kolejny z katalogów stron. na tle innych nie wyróżnia się niczym znaczącym. Można dodać darmowy wpis bez linku zwrotnego, jednak dodając link zwrotny możesz podnieść pozycję swojej strony WWW i otrzymujesz odnośnik w zakładce Przyjaciele. Aby strona została dodana, konieczna jest akceptacja Administratora, która następuje do 24 godzin roboczych od chwili zgłoszenia strony - w przypadku wpisów bezpłatnych akceptacja może trwać do 48 godzin. Strona utrzymana w kolorystyce zielono pomarańczowej. Jest to jak pisze twórca strony katalog dobrych stron Internetowych uruchomiony w lutym 2014 roku. na stronie można dodawać komentarze, a strony można zamieszczać w wielu kategoriach. Najpopularniejsze w tym momencie to Apartamenty w Zakopanym.

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 27-04-2014 10:38

  Ciekawy portal informacyjny, zawiera wiele ciekawych artykułów i posiada bardzo przyjazny dla użytkowników wygląd, przejrzysta.

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 06-04-2014 09:42

  Moim zdaniem trochę za dużo reklam i razi w oczy na głównej jaskrawo-czerwony napis artykuł sponsorowany. Natomiast wizualnie i jeżeli chodzi o budowę serwisu bardzo ok.Szukasz najnowszych wiadomości z Gostynina wejdź!

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 30-03-2014 18:42

  Ciekawy portal informacyjny, zawiera wiele ciekawych artykułów i posiada bardzo przyjazny dla użytkowników wygląd, przejrzysta.

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 19-03-2014 20:46

  Terazgostynin to portal informacyjny miasta Gostynin. To doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców, gdzie mogą znaleźć wszelkie najświeższe informacje o wydarzeniach w swoich mieście, jak i ciekawy sposób na promocje miasta na cały świat poprzez internet. Oprócz bieżących informacji można znaleźć tam także kalendarz planowanych wydarzeń w mieście w bardzo sympatycznej, przejrzystej formie graficznego klasycznego dziennego kalendarza. Na portalu jest wiele informacyjnych artykułów tekstowych, ale portal ma także dział relacji wideo gdzie można obejrzeć filmiki z najciekawszych wydarzeń miasta. Jak przystało na formę portalu, zawiera on także miejsce na wszelkiego rodzaju reklamę i ogłoszeń lokalnych firm czy instytucji, ale także miejsce na ogłoszenia o pracę czy firm szukających pracowników. Portal generalnie w przystępnej szacie graficznej spełnia od A do Z wymogi lokalnego miejskiego centra informacyjnego.

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 16-03-2014 10:28

  Strona niezwykle przejrzysta. Znajdziesz tu newsy, opisy, sport, zdjęcia, wywiady i gorące aktualności z byłego miasta królewskiego i jego okolic,Przejrzysty i aktualny portal gminny. Ciekawe i rzeczowe informacje, które zainteresują z pewnością mieszkańców i przyjezdnych.

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 14-03-2014 20:31

  Nie wiem ile podatnicy Gostynia przeznaczyli pieniędzy na stronę terazgostyn.pl Jeśli ktoś mi powie że tamtejsze władze wydali na ten twór choćby złotówkę to już będę wiedział że na pewno wybierając spokojne miejsce do osiedlenia się na starość ominę Gostyń szerokim łukiem. Jedyne wytłumaczenie jest takie że jakiś szalony hobbysta zamieszkały na terytorium tego powiatu, w swoim szaleństwie postanowił stworzyć do dzieło. Jest to jednak naiwna i bardzo optymistyczna teoria bo naprawdę wydaje mi się że ktoś komuś za to zapłacił i na pewno PRZEPŁACIŁ! Strona jest paskudna atakuje reklamami i rozjeżdża się w niemal każdej przeglądarce. Odnoszę wrażenie że powstała we wczesnych latach 90. Dodatkowo informacje które można z niej uzyskać to jakieś nudziarstwo.

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 12-03-2014 20:25

  Portal Teraz Gostynin jest poświęcony życiu miasta Gostynin. Zawartość strony przypomina strukturą lokalną gazetę. Znajdziemy tam wszystkie aktualne wiadomości dotyczące lokalnej społeczności, dział ogłoszeń, kalendarz i fotorelacje z ważnych wydarzeń dotyczących miasta. Ciekawym pomysłem jest zakładka GostyninTV. Relacje video, które tam znajdujemy są bardzo dobrym sposobem na przekazywanie informacji. Portal oczywiście posiada dział z którego możemy skorzystać po zalogowaniu. Moja ocena Portalu Teraz Gostynin jest pozytywna, ponieważ spełnia on swoje informacyjne zadanie.

 • Wiadomości z Gostynina - portal gostynin - 05-03-2014 22:29

  Strona bardzo fajna. Przejrzyste informacje pozwalają na szybki i łatwy dostęp do interesujących nas informacji. Można dowiedzieć się z niej interesujących nas informacji co dzieje się aktualnie w miejscowości. Bardzo dużo informacji o bieżących sprawach miasta. Szata graficzna przystępna dla czytelnika. Informacje przekazywane w rzetelny i prosty sposób. Polecam tę stronę.

 • Moje okolice - 05-03-2014 22:26

  Strona Pana Eugeniusza bardzo ciekawa od razu widać że ma się do czynienia z pasjonatem których w dzisiejszych czasach jest coraz mniej. Ciekawa, ciepła kolorystyka strony bogate menu z humorem znajdziemy tam dużo interesujących rzeczy dotyczących regionu. Jest to także bardzo dobra reklama tych okolic z przyjemnością ogląda się zdjęcia i można dowiedzieć się dużo ciekawych wiadomości. Jest licznik odwiedzin i prognoza pogody dla regionu co odwiedzającym bardzo się przyda. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman